Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня «Capital Union School» відкрита на базі дошкільного навчального закладу «Teremok Union», який був заснований у 2008 році. За цей час «Teremok Union» підготував до школи близько 2000 майбутніх першокласників.

Програма підготовки до школи в наших дошкільних закладах є достатньо високою, тому в першому класі ми продовжуємо накопичувати знання наших учнів. Особливу увагу ми приділяємо поглибленому вивченню математики, інформатики та програмування, англійській мові, основам бізнесу та маркетингу.

Школа «Capital Union School» має ліцензію на початкову, базову та повну середню освіту і гарантує своїм учням одержання знань за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти України.

Школа має два підрозділи:

Підрозділ повної середньої освіти (1-11 клас).
Підготовчий підрозділ для дітей 5-6 років.
Школа має просторі кабінети, в яких навчається не більше 14 дітей.

Кожний клас обладнаний сучасною мультимедійною технікою, протисколіозними партами, зоною для креативної роботи, зоною відпочинку, персональними боксами для особистих речей.

Школа має свою обгороджену прилеглу територію. Вхід у школу здійснюється через пропускну систему та контролюється охоронцем. Також школа знаходится під тривожною охороною миттєвого реагування.

Школа має спортивний зал, клас інформатики та англійської мови, зал для проведення свят, хол для перерв, їдальню.


Програми викладання

Навчальні програми для початкової школи за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти складаються з таких предметів:

- «Українська мова» (оновлена);
- «Математика» (оновлена);
- «Іноземна мова» (оновлена);
- «Природознавство» (оновлена);
- «Основи здоров’я» (оновлена);
- «Фізична культура» (оновлена);
- «Мистецтво» (оновлена);
- «Музичне мистецтво» (оновлена);
- «Трудове навчання» (оновлена).

Додаткові програми навчання та додаткові часи до Державного стандарту в нашій школі складаються з таких предметів:

- Програмування, інформатика (2 години);
- Математика (додатково до Державного стандарту 1 година, разом 5 годин);
- Англійська мова (додатково до Державного стандарту 2 години, разом 6 годин);
- Фінансова грамотність (2 години);
- Основи бізнесу (2 години);
- Риторика (1 година);
- Майстер-класи (1 година);
- Акробатика, гімнастика, тхеквондо (2 години).


Вартість навчання

Вартість навчання в школі «Capital Union School» складає 8000 грн за місяць. Додатково оплачується харчування.

Навчальний пакет повністю покриває прямі та додаткові витрати на навчання, які ми надаємо дитині протягом перебування у школі з 9:00 до 18:00, а саме:

- Забезпечення навчально-виховного процесу;
- Усі дидактичні матеріали;
- Відвідування творчих гуртків та спортивних секцій за інтересами.

Навчаючись у школі «Capital Union School», учень отримує:
- Навчання за державною українською програмою освіти, удосконаленою найбільш ефективними світовими методиками і технологіями;
- Закріплення отриманих знань на практиці;
- Доступ до єдиної інформаційної системи школи, за допомогою якої учні та батьки можуть дізнатись у режимі онлайн про розклад занять, домашні завдання, переглянути навчальні матеріали та виконати завдання;
- Тьюторський супровід учнів;
- Розвиток емоційного інтелекту: проектна робота в командах, творчі індивідуальні завдання, публічні виступи;
- Консультації психолога.

Якщо в школі «Capital Union School» навчається двоє чи більше дітей з однієї родини, то на навчання кожної дитини діє знижка 5%.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Осінній табір

Підготовка до школи

Літній табір

Весняний табір

Зимовий табір

Тьюторство

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Педіатр

Мови

Українська

Англійська

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Технологія "Занурення"

Проектний підхід

Росток

Навчання у грі

Сервіси

Довіз

Харчування

Творчість

Музика

Хореографія

Спорт

Волейбол

Баскетбол

Шахи

Футбол

Матеріальна база

Дитячий майданчик

Окрема будівля

У місті

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Інші сервіси

Вивчення китайської мови, програмування з 1-го класу


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 8


avatar

Юлия

Моей дочери сейчас 9 лет, в садик Теремок пришли, когда Софии было 3 года. Перешли из другого детского сада (там был ад), я как сейчас помню как нас тепло и с пониманием встретила Валентина Ивановна (она тогда была директором в детском саду, сейчас директор школы). За эти 6 лет этот человек поддержал нас в любой ситуации, приходя к ней за советом или просьбой не разу не услышали НЕТ! Только понимание и поддержка! В коллективе царит такая же атмосфера! Текучки кадров нет! Поверьте, за все года я вижу, а это очень высокий показатель для частной школы! История которая случилась с нами, еще не было школы был только детский сад, София поступила в 1 класс (Школа Интеллект тоже платная) и нам семьей нужно было уехать на 5 месяцев из страны, в Интеллекте изначально была договорённость о том, что с Софией учительница будет заниматься в скайпе на этот период! И тут за 2 недели до отъезда, учительница говорит, что не может или не хочет!?! Директор школы на контакт не пошла! У нас с мужем шок!!! Ребенок потеряет 1й класс?!?! И мы пошли, как вы думаете к кому? К Валентине Ивановне, нас как всегда услышали поняли и помогли. София успешна отзанималась в скайпе с замечательным преподавателем и человеком Дарьей Александровной и успешно поступила во 2й класс уже в Капитал Юнион Скул. Чувствуете разницу отношения к ребенку?!?! Поверьте, отдавая сюда ребенка он получит столько тепла и любви, что никакие другие показатели не имеют смысла!


avatar

Евгений

Школа ужас,забрали от туда своего ребенка как и много других родителей, хотя садикТеремок очень нравился.Условия ужасные, школа очень маленькая, маленькие классы, дети сидят там как селедки в бочке, выйти поиграть им некуда - вот и сидят целый день в своем классе, дерутся и ругаются, учителям на это наплевать - свое отчитала и пошла домой, видел как один учитель мужчина, взял двоих детей за шкирки и столкнул лбами, так как "они его вывели", кроме всего этого введены какике-то штрафы и наказания, дети всего боятся, как буд-то это не первоклассники, а студенты какие-то.Еда привозная, невкусная.Директор Валентина Ивановна рассказывает на собрании-что подходит к ней одна мамочка и говорит "почему моя дочь всегда сзади стоит и не выступает" а я ей не могу же сказать, что "она посредственность" !!никак "администрация" не поймет , что на праздниках никто не хочет видеть как они танцуют и поют , а все родители хотят смотреть только как выступает его ребенок - пусть даже и плохо. РАЙНО на них нет


avatar

Адміністрація Capital Union School

Спасибо, Евгений, за Ваш отзыв и за то, что помогаете нам стать лучше! Для прояснения ситуации объясните, что Вы имеете ввиду, когда пишете, что дети сидят там как селедки в бочке и выйти поиграть им некуда? Территория школы 600 кв. м., площадь каждого класса не меньше 25 кв.м., в каждом классе учатся по 14 детей. На территории школы есть собственный веревочный парк и футбольное поле. Дети 2 раза в день выходят на прогулку. Касательно питания. В школе готовят на собственной кухне, у нас нет кейтеринга. И что значит невкусная еда? Все вопросы по меню администрация школы всегда согласовывает с родителями. По поводу взаимоотношений педагогов с детьми. Как зовут педагога мужчину, который взял двоих детей за шкирки и столкнул лбами, так как «они его вывели»? И о каких штрафах и наказаниях в школе вообще идет речь? Относительно праздников в школе, то еще ни разу не было такого, чтобы часть детей из класса принимала участие в мероприятиях, а остальные были в роли зрителя. Участвуют все! Нам очень жаль, что Вы поставили нам столь низкую оценку! У нас комфортные условия и наша школа всегда прислушивается к мнению родителей.


avatar

Елена

Нам все очень нравится!!!!


avatar

Адміністрація Capital Union School

Спасибо за Ваш отзыв! Рады, что Вам у нас нравится! Мы стремимся быть лучше!


avatar

Анастасия

Скажите, а как насчет кабинетов? там не тесно деткам?


avatar

Віктор

Єдиний мінус у цієї школи це те що вона дуже далеко від нас знаходиться. Кожного дня їздмо з Харківського масиву і стоїмо в заторах. Відкрийте будь ласка школу в нашому районі. Тато Марії.


avatar

Адміністрація Capital Union School

Дякуємо, Віктор, за Ваш теплий відгук!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, пров. Керамічний, 7а

+38 (063) 800-800-9

+38 (097) 688-02-65

http://capital-school.com.ua/

Написати повідомлення

Карта


Події