Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір, Центр дитячого розвитку, Школа

Спеціалізована школа дизайну CREATIVE є першою в Україні школою, яка створена за кращими світовими аналогами приватних шкіл дизайну для дітей та дорослих. Основне завдання нашої команди, що складається з професійних викладачів та практикуючих дизайнерів, художників та ілюстраторів готувати фахівців для найбільш затребуваних та перспективних галузей дизайну! Наші випускники отримують потужний багаж знань і вмінь, які дозволяють зайняти гідне місце в індустрії дизайну!

По закінченні курсу кожен студент отримує документ спеціалізованої школи Creative.


Програми викладання

Курси для підлітків:
- Літній дизайн-табір – унікальний проект Creative design school для ваших дітей! Літо творчості та креативу чекає на талановитих дітей та підлітків! В межах дизайн-табору учасники познайомляться із графічним дизайном, дизайном інтер’єру та дизайном одягу! На студентів чекає багато творчих завдань, пленерів на відкритому повітрі та виїзних занять в галереях та дизайн-студіях.

- Школа дизайну для підлітків (вибір майбутньої професії)
Комплексна програма, яка включає в себе композицію, кольорознавство, рисунок та живопис, спеціалізовані лекційні та практичні заняття з дизайну інтер’єру, одягу та графічного дизайну. Заняття проводять практикуючі фахівці.

- Спецпрограми «Я – дизайнер»
Базова підготовка портфоліо: графічний дизайн, дизайн інтер'єру або дизайн одягу13-16 років.
"Я - дизайнер" - це спеціальні освітні програми для підлітків, що дозволять навчитись азам найпопулярніших галузей дизайну та зробити перші кроки до омріяної професії. Усі курси викладають практикуючі фахівці.

- Школа реклами для підлітків 13-16 років
Унікальний курс від Creative design school! Навчимо дітей основам брендингу, логіки, PR та бізнес-процесам. Відкрийте бізнес-талант власної дитини.

- Курси рисунку для підлітків
Школа дизайну для дітей та підлітків дає змогу реалізовувати свої можливості, розвивати власні таланти, бути сміливим у втіленні ідеї. Ми допоможемо зробити перші кроки до найбільших висот творчої діяльності.

- Стиль та імідж для підлітків
Ваша дитина навчиться основам поєднання кольорів, познайомиться із різноманіттям стилів одягу та навчиться обирати образи, які підкреслять індивідуальність.


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Майстер-класи

Творчість

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, вул. Погулянка, 5 (1 поверх)

+38 (068) 54 34 934

+38 (063) 07 38 240

м.Львів, вул.Вахняника, 29 ( 2 пов. оф.200)

+38 (063) 07 38 240

+38 (063) 07 38 240

http://creativeschool.eu

https://www.facebook.com/Школа-дизайну-Сre...

Написати повідомлення

Події

Події