Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Діти вміють вчитися від народження.
В кожному з них закладено цікавість до навколишнього світу, внутрішню мотивацію та наполегливість у пошуках відповідей.
Місія школи – створювати умови, в яких кожна дитина якнайповніше використовує цей ресурс і підвищує шанси реалізувати свій потенціал.

Школа розвиває в учнях цілісне сприйняття світу, вчить шанувати унікальність кожного та співпрацювати без втрати власної індивідуальності.
5 днів на тиждень діти від 6 до 10 років збираються разом в затишному класі. На 5 годин вони потрапляють до простору, де можна:

- дізнаватися нове про себе та світ,
- практикуватися у вмінні володіти своїм тілом та розумом, вибір засобів для цього ледь не безмежний,
- поринати у глибини актуальних для себе питань, перевіряти власні теорії, проводити дослідження, ставити експерименти,
- вільно рухатися в класі під час занять,
- вбиратися в одяг за настроєм,
- лишатися дитиною і бути собою у всіх сенсах.
Uschool – маленька школа, до 10 учнів у групі.


Програми викладання

Загальні освітні цілі по базовим дисциплінам школа ставить відповідно до вимог державної програми та стандартів Common Core, які прийняті в переважній більшості штатів США.

В межах цих орієнтирів школа використовує різноманітні підходи та методики, зокрема «Росток», математичні посібники Жені Кац, Kumon, Mathwise, сучасні енциклопедії, численні продукти видавництва Scholastic, програму онлайн ресурсу Raz-Kids тощо.

Обираючи навчальну методику школа враховує бачення батьків та зважає на ентузіазм учнів. Під час спільного заняття кожен з них отримує завдання за індивідуально підібраними посібниками.
Орієнтирами у навчанні є одночасно запити та здібності дитини та те, до чого ми з нею маємо прийти за вимогами програми. Часом це геть різні речі.
Школа вибудовує для кожного унікальний план навчання, який максимально задовольнить і учня, і систему.
Не застосовують жодних оцінок або їхніх замінників (смайликів, зірочок).
Завдання з математики, читання, письма та інших базових шкільних дисциплін є складовими єдиного заняття без розподілу на уроки. Окрім того школа пропонує дітям безліч цікавих класів. В розкладі можна знайти французьку мову, фізику, йогу, каліграфію, образотворче мистецтво, музичну освіту, спів, гру на скрипці та заняття з логопедом. А ще школа сміливо тестує нові й нові класи. Приводом може стати знайомство з оригінальною методикою, талановитим педагогом чи запит від батьків на певне додаткове заняття.
Вільна гра легко знаходить собі місце і час. Школярі навчаються в тісному контакті зі своїми меншими колегами з IMN. Спільний простір дозволяє обрати компаньйонів для гри з дошкільнят, що виховуються в різних традиціях, віросповіданнях та спілкуються вдома іншими мовами.
Англійська оточує учнів природно, як повітря.
Домашні завдання – це проекти на цікаві дітям теми, які дають змогу потренуватися у плануванні власного часу, пошуку та обробці інформації, оформленні ідей на власний розсуд.
Ми цінуємо сон, спокій та відпочинок дітей у родинному колі. Тому наші заняття починаються о 9:00 і тривають до 14:00. У групі продовженого дня з 14:00 до 17:00 ми надаємо можливість денного сну тим, чий організм цього потребує. Для прогулянок на свіжому повітрі поблизу школи є багато мальовничих куточків історичного центру Києва.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Марії Монтессорі

Мови

Англійська

Інші сервіси

гуртки


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Володимирська, 6, оф. 4

+38 (066) 728 9798

+38 (067) 407 5911

http://uschool.com.ua/

https://www.facebook.com/UschoolMontessori/


Карта


Події