Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

На весняні канікули ми вирішили відправитися в найпопулярніше туристичне місто України — до Львова! Так як це «Point Camp», ми задумали показати це місто таким, яким його ще не бачили.

ДАТИ: 27.03 – 31.03.2017

Львів вже дуже давно вважається головним центром туризму в Україні. Люди з усього світу з захопленням відвідують культурну столицю нашої країни. Ми не виняток, тому цієї весни «Point Camp» у Львові!
Поєднуючи унікальну і сімейну атмосферу Point Camp з гостинною і творчою атмосферою старого міста, ми організували найкращу поїздку на ці весняні канікули для дітей з усієї України. А ще наш табір традиційно святкує свій день народження у березні, тому ми чекаємо наших старих друзів та нових знайомих цієї весни

Як завжди, ми наповнюємо наші подорожі змістом, розвагами, пізнавальними заняттями. З нами завжди весело і безпечно, так як кожен етап поїздки продуманий, все контролюється досвідченими і відповідальними організаторами. Саме за це нас так люблять батьки і діти!

Ще однією особливістю нашої компанії є той факт, що ми завжди у вартість включаємо всі можливі витрати, а саме — сніданки, обіди, вечері, всі вхідні квитки та екскурсії. Зручність такої схеми дуже цінують наші постійні клієнти ось уже декілька років.
Для розміщення нашої групи ми обрали сучасний та новий коворкінг-хостел Z One Hub, який знаходится у самому центрі Львова. У нашому розпоряджені різноманітні кімнати із зручними спальними місцями, чистими та комфортними санвузлами, тут у нас будуть і свої місця для занять та загальних зборів.

Сніданки, обіди та вечері ми замовляємо у різноманітних ресторанах та кафе міста. Головні принципи, якими ми керуємося, обираючи їжу для дітей, це, в першу чергу, якість та користь. Ми проти того, аби діти харчувалися солодощами та фастфудом, тому обовязково замовляємо перші страви, салати і тд. Якщо Ваша дитина вегетаріанець або має особливі потреби у їжі, ми і це організуємо. Просто треба буде нас попередити про це.

ТІЛЬКИ З POINT CAMP

велопробіг по Львову
масштабний міський квест
англомовний супровід
інтерактивні флешмоби
зустрічі з відомими та цікавими людьми Львова
зйомки різноманітних відео проектів та вечір «POINT OSCAR»
вечірка, присвячена дню народження табору «POINT CAMP»
похід у музеї, кіно
тисячі фото, море емоцій, товариська та радісна атмосфера


Програми викладання

Ми пропонуємо:

- Безцінний досвід самостійних подорожей, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями з усієї України;
- Унікальна освітня програма, яка включає різні групові тренінги та тімбілдинги. Метою цих занять є набуття дітьми необхідних навичок спілкування віч-на-віч з однолітками, уміння вирішувати завдання різної складності, перебуваючи в групі;
- Навчання майстерності фотографії, відео, танців, театрального мистецтва, журналістики, ритміці, КВН, а також фокуси, арт, ліплення, декупаж і безліч інших корисних і цікавих речей, які у вигляді майстеркласів викладаються нашими вожатими;
- Розважальна програма, складена кращими аніматорами України. У нас багаторічний досвід організації розваг будь-якого масштабу. Кожна дитина залучений в різноманітні змагання, сучасні ігри, квести та конкурси.


Вартість навчання

6500 грн

*ЗНИЖКИ

Поінтерам — 500грн (діти, які вже в нас були)
Дітям з однієї сім’ї, які відправляють до нас дітей вперше — по 500грн кожній дитині
Приводьте друзів і отримуйте знижки для себе і для друзів, які у нас ще не були — по 250грн Вам та Вашим друзям
У таборі — 5 днів/4 ночі


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Мови

Англійська

Формат навчання

Весняний табір

Інші сервіси

фотозвіт, квести, флешмоби,


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Чайковського, 27, м. Львів, Україна

(067) 311-3605

(066) 221-7373

http://pointcamp.com.ua/lviv/

https://www.facebook.com/pointcamp/

Написати повідомлення

Карта


Події