Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Розвивальне співтовариство ПЕРЕВАЛ - це місце, де дорослішають школярі, вчаться жити осмислено і цікаво. ПЕРЕВАЛ об'єднує тих, для кого важливий особистісний ріст, хто прагне до нових перемог і звершень.
Проводимо незабутні літні табори, пізнавальні квести, цікаві походи та екскурсії.
Чому ПЕРЕВАЛ?
Тому, що це слово ідеально характеризує підлітковий вік: це нові відчуття, що відкриваються і навіть небезпеки. Наші заходи - це відмінне місце для тих, хто хоче усвідомити себе, свої можливості і місце в світі.
- З 2006 року працюємо з підлітками
- Проводимо яскраві і насичені заходи
- Доносимо моральні цінності в зрозумілій для підлітка формі без лекцій
- Використовуємо неформальний підхід до навчання
- Допомагаємо дитині стати впевненою у собі, знайти свої таланти і розвинути їх
- Широкий спектр заходів і освітніх програм
- Жива англійська


Програми викладання

Наша діяльність:
1. Екскурсії по Україні для підлітків
Ви давно були в по-справжньому цікавих місцях? Парки та руїни замків, печери і водоспади, незнайомі міста і невідомі стежки - щоб побачити все це, зовсім необов'язково їхати далеко і надовго. Вихідні та канікули - чудовий час, щоб познайомитися з навколишнім світом!

2. Екстремальні та навчаючі квести
Даний вид ігор - це екстремально-інтелектуальні ігри на вулицях міста і за його межами! Суть гри полягає у виконанні різноманітних завдань, серед яких можуть бути і завдання на логіку, і на швидкість, і на реакцію. Кожне завдання містить в собі знаходження деякого блоку мапи, коду, інформації, підказки або іншого способу просування до перемоги. Завдання - це деяка задача, яку належить виконати разом з командою. Завдання можуть бути дуже різноманітнимита нестандартими, приходьте і побачите! Крім набору завдань, кожен квест несе в собі якусь ідею, яку вам необхідно зрозуміти та випробувати на собі :) таким чином, квест дозволяє не тільки звільнитися від якихось особистих комплексів, навчитись активному мисленню, відпрацювати звичку перемагати і працювати в команді, але і змушує задуматися про більш глобальні речі, ніж щоденна суєта.

3. Походи до Криму та в Карпати для підлітків
Походи лікують не лише душу, а й тіло: свіже гірське повітря, хвойні ліси, джерельна вода плюс фізичні навантаження - все це йде в величезний плюс вашому здоров'ю та дозволяє організму мобілізувати всі свої сили та нарешті відпочити від сидіння за шкільною партою та за комп'ютером. Розвивається витривалість, мускулатура, ти вчишся сам готувати ... дивлячись на твої фотографії, однолітки будуть захоплюватися набагато більше, ніж якщо б ти поїхав просто на найдорожчий курорт.

4. Спелеотуризм - екскурсії в печери
Хто не мріяв про подорож до центру Землі? Тепер у вас повілась така можливість! Гугерджін - це печера надає собою карстовий колодязь, довжиною в 60 м, а глибиною в 22 м. Голубиний колодязь (інша назва) ідеальний для першого досвіду - спелео-туризм. Двадцять метрів узвозу вздовж замшілих стін, та перед очами - неповторний, створений водою та часом світ. Спускаючись ви зможете побачити окремі, освічені світлом вашого ліхтаря фрагменти ажурних драпіровок, частоколи сталагмітів.

5. Скаутський табір для підлітків
Скаутський табір - це не просто намети і ліс. Це орієнтування на місцевості, плавання на байдарках, стрільба з лука, подолання смуги перешкод, приготування їжі без посуду та багато іншого. А в ПЕРЕВАЛі ці традиційні скаутські хитрості поєднуються ще й з різними тренінгами та тематичними днями, які присвячені актуальним для підлітків питанням.
Табір розташовується недалеко від Києва, в лісі, безпосередньо на березі р. Десна.
Наші викладачі допоможуть дітям освоїти фото- і відеозйомку, а також пост-обробку і монтаж. На курсах ораторської майстерності, журналістики та театрального мистецтва діти з живим інтересом навчаються правильно поводитися на публіці.
Чому саме ПЕРЕВАЛ?
- З 2008 року робимо виключно наметові табори
- Наші діти настільки люблять табір що подорослішавши повертаються в нього вже в якості вожатих
- Насичена і різностороння програма
- Хороші умови проживання та медобслуговування в поєднанні з серйозними скаутськими заходи і тренінгами спрямованими на розвиток вольових і особистісних якостей.
- Потрапляючи в наш табір дитина виявляється в родині, яка оточує його цілий рік, через соціальні мережі, сайт, походи, екскурсії та інші заходи
- Нам дійсно важливо щоб кожна дитина, яка потрапила до нас, подолала свої перевали з дитинства в юність з мінімальними втратами і максимальною користю.


Вартість навчання

4300 грн


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Інші сервіси

альпінізм, квести, скаутство, спортивні ігри, лікар


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ (Київська область)

(096) 284-1626

(093) 984-8207

http://www.pereval.org/

https://www.facebook.com/pereval.org/


Події

Події