Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Британський табір STUDY.UA створений освітньої Компанією STUDY.UA з досвідом роботи - 20 років. Нам відомі стандарти навчання і відпочинку дітей в британських таборах, і потім ці знання і успішний досвід проведення денного табору в Києві ми розробили ексклюзивну програму повного пансіону English + Sport на базі п'ятизіркового заміського клубу - Grand Admiral Resort & SPA, який гостинно прийняв вже більше 15 -ти змін нашого табору!

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючого персоналу табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активної атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку.


Програми викладання

Програма вивчення англійської мови:
Ми надаємо унікальну програму, розроблену спільно з фахівцем з Великобританії, в якій поєднуються заняття з англійської мови з кваліфікованими викладачами з США, Великобританії або Канади.
Курс англійської мови, в рамках програми English + Sport, складається з 48 занять по 45 хвилин, а навчання проходить в невеликих групах до 12 учнів, в результаті чого викладач може приділити достатньо уваги кожній дитині.
Граматичний і лексичний матеріал подається дітям у вигляді інтерактивних і захоплюючий завдань, дозволяючи учням стати «головними героями» подій.

Спортивна програма:
У Британському таборі STUDY.UA, завдяки насиченій спортивній програмі, відкриваються приховані здібності наших юних учнів. Спільно з тренерами топ-класу ми розробили графік, при якому дитині дається рівно таку кількість фізичних навантажень, від якого він отримує максимум задоволення, а не валиться з ніг вже після обіду.
Всі діти зможуть щодня займатися найрізноманітнішими видами спорту: великий теніс, футбол, плавання, бойові мистецтва, танці, баскетбол, волейбол і багато інших видів спорту. Крім того, кемпери досліджують мотузковий парк, постріляють в лучно тире і стануть учасниками найцікавіших і несподіваних спортивних пригод і квестів.


Вартість навчання

$690


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Творчість

Музика

Матеріальна база

Басейн

Інші сервіси

майстер-клас, спорт, творчість, квести


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Драгомирова, 16, ЖК «Новопечерські Липки»

+38 044 500-03-20

+38 097 000-03-20

http://camp.study.ua/


Карта


Події