Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок

Ми невелика компанія, яка активно розвивається і всі наші послуги – це досвід змін з 2007р. до 2016р., досвід, набутий, на власних помилках, на бажанні змінюватися до кращого, на бажанні дати нашим клієнтам нові, якісні послуги. Дякуємо за довіру!
Одним із наших улюблених моментів у роботі є індивідуальний підхід. Крім звичного графіку Майстерні, ми організовуємо «малювальні дівчачники», тематичні виїзні майстер-класи, дитячі табори, «дитячі зони» під час роботи фестивалі тощо. Чим можемо бути корисними для Вас?
Одною з наших новинок цього року стало «сімейне малювання». На ньому не лише мама з дитиною проведе час у вихідний день, а й отримає чудову прикрасу для власної оселі або на подарунок у вигляді двох картин. З осені кількість пропозицій такого формату активно зростатиме.


Програми викладання

Заняття:
- Mалювання для дітей 5-7 років
Діти працюють сидячи за мольбертами, малюнок виконується акрилом
- Mентальна арифметика для дітей 6-12 років
Успішність людини залежить від гармонійного розвитку правої і лівої півкуль мозку. У 95% людей краще розвинена ліва півкуля, адже саме на її розвиток спрямована сучасна система освіти. І тільки 5% людей використовують обидві півкулі мозку одночасно.
Для цього була створена навчальна програма «Ментальна арифметика», яка допомагає задіяти обидві півкулі мозку одночасно за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях (соробан). Методика була заснована багато років тому і успішно розвивається у 52 країнах світу (США, Японія, Китай, Великобританія і т д).
На заняттях викладачі поступово знайомлять дітей з Абакусом та принципами ментальної арифметики, вчать розуміти, а не просто механічно виробляти якісь дії.
Вже через три місяці занять батьки відмічають покращення успішності дітей у школі завдяки легкому засвоєнню будь-якої інформації, а найголовніше – розвиток дитини стає рівностороннім, вона однаково просто сприймає інформацію і математичного і, наприклад, творчого характеру). Діти стають більш у важними та зібраними, а це є фундаментом для успішності в дорослому житті.
- Mіні садок Зебренятко
Для тих матусь, які хочуть вивільнити собі декілька годин у день, у нас на постійній основі працює міні-садочок, у якому дітки не тільки весело, а й мега корисно проведуть свій день!
10.00 – збір
10.00-10.30 – ранкова руханка
10.30-11.00 – творче заняття/формування математичних уявлень/я та навколишній світ
11.00-11.50 – прогулянка
12.00-12.20 – перерва на чай з печеньком
12.20-12.30 – “маленький помічник” – прибираємо за собою, готуємо кімнату до занять
12.30-13.00 – елементи грамоти/логіка/підготовка руки до письма/я та навколишній світ/ я вчуся читати
13.00-13.30 – обідній перекус ( забезпечується батьками, при потребі можлива організація харчування)
13.30-14.00 – відпочинок/вільна гра/пазли/малювання/іграшки
14.00-15.00 – я та навколишній світ/пісочна казкотерапія/англ. мова
- Hедільне малювання для дітей
Кожної неділі ми незмінно запрошуємо дітей на малювання. Дві години малювання- це найкращий відпочинок від шкільного навантаження протягом тижня та можливість спробувати себе у ролі художника.
- Cімейне малювання
Для малювання ОДНОЧАСНО запрошуються мама/тато/будь-хто і дитина (від 6- ти років).
Що ж таке наші заняття з малювання?
В першу чергу це занурення у творчу атмосферу, це можливість спробувати себе у чомусь новому, розслабитися… Та отримати два “сімейних” малюнка на полотні розміром 35*45см.
- Шахи для дітей від 5-ти років


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Мови

Англійська

Спорт

Шахи

Йога

Методики/програми

Пісочна терапія

Інші сервіси

творчість, ораторське мистецтво, живопис


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, вул. Кубанська, 8

+38 (067) 749-15-95

http://zebra.lviv.ua/

https://www.facebook.com/Majsternja.lviv/


Карта


Події

Події