Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

«Школа екстернів» заклад індивідуальної освіти, створений для учнів, які вміють доцільно та раціонально планувати навчальний процес і досягати поставленої мети, для дітей, котрі потребують індивідуального педагогічного підходу.
Головною метою Школи є забезпечення реалізації права на здобуття повної загальної середньої освіти громадян, які з різних поважних причин не мають змоги відвідувати масові загальноосвітні навчальні заклади та потребують підвищеної індивідуальної уваги.
Навчання у Школі екстернів дає можливість заощаджувати час на творчість, розкриття талантів, здобуття наукових чи спортивних досягнень.
Діяльність Школи будується на принципах доступності, гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських і релігійних об’єднань, органічного зв’язку з національною історією, культурою, традиціями, диференціації змісту і форм освіти, індивідуалізації, науковості, неперервності і різноманітності, єдності і наступності, поєднання державного управління і громадського самоврядування.
У складі Школи функціонують:
- приймальна комісія;
- методичні об’єднання вчителів;
- психологічна служба.


Програми викладання

Школа здійснює навчально-виховний процес з обов`язковим урахуванням особливостей розвитку та психо-фізичного стану учнів за такими формами навчання:
- екстернат;
- індивідуальна форма навчання;
- заочна форма навчання.

Напрями навчання:
- початкова школа
- гуманітарні дисципліни
- природно-географічні дисципліни
- фізико-математичні дисципліни

Кожен учень працює за своїм графіком відвідування індивідуальних консультацій та може обрати власний темп засвоєння навчальних програм (прискорений чи сповільнений).

Відповідно до робочого навчального плану педагогічні працівники Школи самостійно добирають підручники, посібники, дидактичний матеріал, науково-методичну літературу, педагогічні технології, що мають забезпечувати виконання статутних завдань та здобуття освіти на рівні, не нижчому від державних стандартів.

За результатами навчання учням (екстернам), які закінчили певний ступінь Школи рішенням педради та за наказом директора видається відповідний документ про освіту:
- по закінченню початкової школи – табель успішності;
- по закінченню основної школи – свідоцтво про базову середню освіту;
- по закінченню Школи – атестат про повну загальну середню освіту.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Екстернат

Інші сервіси

заочна форма навчання


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

ВАЛЕРИЙ.

А так хорошо все начиналось и закончилось преследованием родителей в нарушении ст59 п3.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, Проспект Голосіївський, 106/4

+38 (044) 257-10-28

http://extern.kiev.ua/


Карта


Події