Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Навчально-виховний комплекс - «Маленький геній» включає в себе дошкільний відділ і початкову школу. Виховний комплекс розташований в 2-х будинках, де представлені такі приміщення:

- Музичний зал (актовий зал);
- Спортивний зал;
- Дитяча їдальня;
- Вчительська;
- Методичний кабінет;
- Медичний кабінет;
- Групові приміщення - кожна вікова група має блок приміщень: (кімната для сну, кімната для роздягання, санблок: умивальна, душ з піддоном, туалетна).

Всі приміщення будівель світлі, просторі, естетично оформлені в спокійні тони з дитячою тематикою.

Дитячі установи підключені до центрального опалення, але ігрова та спальна кімнати додатково оснащені конвекторами тепла, кожен санблок - бойлерами.

Відвідуючи наш комплекс, Ваша дитина цілий день перебуває під чуйним наглядом нашого медичного персоналу:
3 рази на тиждень веде прийом лікар - педіатр з дитячого центру ім.Резніка;
Щодня, з ранку і до вечора, в дитячому саду знаходиться медична сестра, яка стежить не тільки за здоров'ям дітей, але і є дієтологом, коригує повноцінне, збалансоване харчування дітей.

У кожній віковій групі встановлені кварцові лампи і в разі потреби приміщення кварцуються.


Програми викладання

Методики розвитку мовлення та інтелекту, серйозна підготовка до школи. Щодня по 2-4 заняття за віком: математика, українська мова, малювання, англійська мова, фізкультура, розвиток мови, музика та інші. Малокомплектні групи (до 15-20 чол.).

Робота педагогічного колективу ведеться з дошкільнятами як за авторськими програмами (методика навчання раннього читання Н.Зайцева, «Сходинки творчості або розвиваючі ігри» Б.Нікітіна, «Творимо здоров'я душі і тіла» Л.Лотохіной, «Дитяча астрологія, як ключ до розуміння психології дитини» Саманти Девіс, авторські програми з навчання дітей української та англійської мови,«Уміння жити в гармонії з собою і світом» Американьського лікаря-психолога Роберта Ротенберга, «Перші кроки» та «Крок за кроком» М. Монтессорі), так і за державними програмами ( «Малятко», «Дитина в Дошкільні роки», «Зернятко», «Я у світі», «Дитина»).

Вихователями щодня на високому педагогічному рівні проводяться заняття, що включають в себе:
- різноманітні форми розвитку мови, звукова культура мовлення, рідна природа і навколишній світ, мовне спілкування, художня - література, навчання дітей елементам грамоти та письма;
- розвиток логічного мислення і формування елементарних математичних уявлень (кількість і рахунок, величина, геометричні фігури, орієнтування в просторі і в часі);
-навчання української мови та основ народознавства;
-образотворче мистецтво (ознайомлення з образотворчим мистецтвом і скульптурами малих форм, малювання, ліплення, аплікація, конструювання).

Спільно з вихователями працюють такі фахівці:
- вчитель англійської мови;
- вчитель фізичної культури;
- вчитель музики і співу;
- спеціально підготовлений хореограф;
- логопед;
- дошкільний психолог (проводить заняття - тренінги і з батьками);

Раз на місяць дитячого сад відвідують артисти цирку з тваринами, даються вистави лялькового театру, приїжджає мобільний планетарій.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Марії Монтессорі

Миколи Зайцева

Система Нікітіних

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Дієтолог

Мови

Англійська

Наука

Логіка

Творчість

Театр

Музика

Інші сервіси

творчість, лікар, танці, методика Л. Лотохіной, «Дитяча астрологія, як ключ до розуміння психології дитини» Саманти Девіс, «Уміння жити в гармонії з собою і світом» Роберта Ротенберга, «Малятко», «Дитина в Дошкільні роки», «Зернятко», «Я у світі», «Дитина», ліпка, малювання


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, вул. Гайдара, 52

788-03-14

761-31-49, 063-83-04-365

м. Одеса, вул. Танкерна, 2 (Адміральський пр-т)

68-61-62

704-23-41, 096-394-22-45, 067-294-71-93

http://geniy.od.ua/


Карта


Події