Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Гімназія «Очаг» відкрилася в 1992 році.
Ми починали з п'яти класів, в які прийшли вчитися 58 учнів. В даний час в гімназії навчається понад 300 дітей. А всього наших випускників вже близько 500 чоловік. У гімназії працюють 50 вчителів, багато з них - з дня заснування «Очага». Ми вважаємо, що до гімназії також мають відношення і батьки учнів, і їх, а тепер вже і наші друзі. В цілому наше співтовариство - цілий світ, населений дуже різними людьми. Старшому «очаговцу» - 70 років, наймолодшому - 3 роки: це слухач нашого дошкільного відділення під назвою «Капітошка».

Випускники гімназії навчаються у вищих навчальних закладах не тільки України і Росії, але і світу.

«Очаг» не є гуманітарною в традиційному розумінні профільності. Але єдиний цикл гуманітарної освіти, безперечно, є однією з основ педагогічної системи «Очага». Гуманітарна освіта - це основа будь-якої системи освіти людей, на відміну від дресирування тварин або програмування машин. Людське - значить гуманітарне.
Гімназія живе насиченим творчим життям, тут завжди цікаво. За 22 роки свого існування у нас склалися свої традиції, свята, серед яких - День дублера, який проводиться в День учителя, коли учні приміряють на себе вчительську професію, неодмінні осінні та весняні походи, чемпіонати з міні-футболу, літні і зимові Олімпіади (навчальні та спортивні), Новорічні казкові вистави, в яких беруть участь всі без винятку люди гімназії (від учнів до вчителів і адміністрації), щорічні зустрічі випускників та інші.


Програми викладання

Заняття в Гімназії починаються о 9:00 і закінчуються о 15:15 (для старшої школи) і о 13:25 (для молодшої школи).
З 15:15 До 17:00 - відвідування гуртків за інтересами, робота з психологом, додаткові заняття, виконання домашнього завдання, заняття спортом.
Протягом навчального року в Гімназії організовуються відвідування музеїв і виставок, походи в театри, різні поїздки та екскурсії.
Частими гостями в школі бувають поети, культурологи, філософи. Учні Гімназії, в свою чергу, беруть участь в теле - і радіопередачах, присвячених культурному і громадському житті Харкова.


Вартість навчання

1400 грн./міс. (10 місяців) + 20-30 грн./день за харчування


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Формат навчання

Дистанційне навчання

Спеціалісти

Психолог

Мови

Англійська

Російська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, вул. Астрономічна, 41

+38 (057) 315-20-75

http://www.ochag.kh.ua/

https://goo.gl/pSRAU5


Карта


Події