Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

НАВЧАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
Ми з Вами, незалежно від території місця проживання або тимчасового перебування. Ми з Вами на будь-якому континенті, за кордоном, у віддаленій сільській місцевості та у великому місті.
У сучасному світі навчання більше не прив’язане до приміщення школи. Ви можете навчатися під час подорожі або на відпочинку, поєднувати професійну кар’єру з навчанням та самостійно планувати свій час та обирати комфортне місце навчання.

НАВЧАННЯ БЕЗ ДОПОМОГИ БАТЬКІВ
Для дистанційної освіти в нашій школі потрібна лише одна річ – Інтернет. Дитина самостійно зможе щодня підключатися до уроку і виходити після закінчення занять.
Доступ до навчальних матеріалів зберігається 24/7. Отримуйте знання в будь-який час та в зручному для Вас місці.

ТЬЮТОРСЬКИЙ СУПРОВІД
Сертифіковані тьютори допоможуть дитині в роботі з навчальним матеріалом. Тьютор визначає освітні потреби дитини та найбільш ефективні методи навчання саме для неї, а також забезпечує дбайливе піклування, формує план розвитку, орієнтуючись на знання та особисті вподобання дитини.
Навчання з тьютором в нашій дистанційній школі допомагає визначити та розкрити потенціал учня, стати йому більш самостійним у навчанні.

СУЧАСНІ МЕТОДИ
Освітні технології дистанційного навчання дозволяє учневі, вчителю, а також батькам постійно стежити за успішністю в процесі навчання.
Розклад уроків складається індивідуально для кожного учня, з урахуванням побажань днів та часу занять. Учень може вибрати свій темп вивчення матеріалу та може працювати за індивідуальною програмою.
Українська Школа Майбутнього – це інноваційні форми навчання, орієнтовані на розвиток творчих здібностей учнів.

МАКСИМУМ УВАГИ
З кожною дитиною ми працюємо індивідуально та враховуємо особливості характеру дитини, побажання та цілі. В школі працює досвідчений штатний психолог.
Навчаючись в комфортних домашніх умовах, відсутні конфлікти, напруга в спілкуванні та інших негативні наслідки перебування в колективі.
Ми подбали про те, щоб батьки щодня мали можливість у будь-який момент проконтролювати перебування дитини на навчальному сайті та дізнатися про стан її успішності.


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Інклюзія

Формат навчання

Дистанційне навчання

Спеціалісти

Психолог

Мови

Українська

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Рівне, вул.Соборна, 11, 144 ауд

+380 68 432 5741

+38 044 303 9067

https://www.futureschool.online

https://www.facebook.com/ua.future.school

Написати повідомлення

Карта


Події