Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Учителі дошкільних груп Maple Bear Kyiv знають, як розкрити потенціал кожної дитини з трьох років. Через інтелектуальний, фізичний, емоційний і соціальний розвиток ми допомагаємо дитині визначити свої сильні сторони і таланти, відчути себе повноправним учасником освітнього процесу. Ми вчимо учнів, що зв’язок та вміння спілкуватися з іншими – це сила та багатство кожної людини, чи не найважливіша навичка для успіху в житті, а знання стають знаннями, коли вмієш їх застосувати. Для цього ми створюємо такий освітній простір, в якому заохочується власна думка, відповідальність, участь у проєктах та експериментах через занурення в англійську мову.

Діти в дитячому садку займаються в нас за двома програмами – канадській Maple Bear та українській «Дитина». Завдяки їх вдалому поєднанню та використанню найкращих підходів та практик канадської освітньої філософії, наш підхід до розвитку особистості вихованців є ґрунтовним і якісним. Наші діти знайомляться з культурами інших країн і водночас вчаться цінувати свою культурну спадщину для зміцнення своєї національної ідентичності. Ми прагнемо, щоб діти вірили й відчували, що вони вже зараз будують власний трамплін для того, щоб здійснити свої мрії!

Дошкільна освіта в Maple Bear - це:

канадські провідні освітні методики;
білінгвальне навчання;
всебічний розвиток;
безпечний освітній простір (облаштоване укриття, охорона, власна будівля і територія з ігровими та спортивними майданчиками, відеоспостереження);
4 вікові групи: Senior Kindergarten (5-6 років), Junior Kindergarten (4-5 років), Nursery (3-4 років), Pre-Nursery (2-3 роки);
гуртковий компонент – танці, гімнастика, плавання (басейн глибиною 90 см з температурою води 30 градусів), артстудія.

Навчання мови за принципом занурення в іншомовне середовище в школах мережі Maple Bear застосовується з метою поглибленого вивчення англійської мови. Це означає, що діти вчаться слухати, говорити, читати та писати англійською мовою у мовному середовищі, де навчальний матеріал подається англійською мовою. Уроки з першого дня проводяться англійською.

Старшу групу ми готуємо до навчання в школі Maple Bear, тому якщо ви хочете, щоб адаптація до першого класу пройшла лагідно і щоб дитина отримувала якісну офлайн-освіту в безпечному освітньому середовищі за провідними канадськими методологіями, розгляньте білінгвальний освітній заклад Maple Bear Kyiv.

Набір триває протягом всього року.
Для вступу потрібно пройти співбесіду.
Передбачені тестові дні.

Для запису на індивідуальну екскурсію-знайомство дзвоніть по тел. +38 095 096 90 75 (Телеграм, Вайбер) або заповнюйте анкету і ми подзвонимо вам самі
https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/order


Програми викладання

Діти в нас займаються за двома програмами – канадською Maple Bear та українською «Дитина».

Предмети канадської програми Maple Bear – Language Art, Science, Mathematics, Arts&Crafts.

Заняття з української програми – розвиток мовлення, логіко-математичне мислення, літературна скарбничка, «Я у світі», музичні та спортивні заняття.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Організація свят

Формат навчання

Ранній розвиток

Матеріальна база

Окрема будівля

Басейн

Спортзал

Дитячий майданчик

За містом

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Педіатр

Дієтолог

Мови

Українська

Англійська

Наука

Логіка

Спорт

Художня гімнастика

Творчість

Театр

Хореографія

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Єлизавети Чавдар, 11а

+380950969075

https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/

https://www.facebook.com/maplebearkyiv/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події