Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

Наш профіль - розвиток і навчання дітей у віці від 0 до 6 років за оригінальною методикою великого італійського вченого і педагога Марії Монтессорі, яка розробила найбільш природну систему освіти понад 100 років тому. Робота в нашому центрі відповідає стандарту AMI (Association Montessori Internationale). Стандарт AMI, або в українській транскрипції АМІ - Міжнародна Асоціація Монтессорі, є гарантом якості найвищого рівня Монтессорі-освіти в світі.
Наша мета - забезпечити ефективний розвиток власного, закладеного потенціалу малюка, відповідно до принципу методу Монтессорі, девіз якого: "Допоможи мені це зробити самому!". Ця освіта допоможе Вашій дитині стати вільним, відповідальним і підготовленим до життя в різних її аспектах. Батьки знайдуть у нас практичні відповіді на наступні питання, що стосуються їхнього малюка (згідно з тим, як він росте і набирається досвіду):

- Як розвинути навички самообслуговування і мови?
- Як направити його активність?
- Як звільнити час для мами?
- Як розвинути самостійність?
- Як адаптувати його соціально?
- Як розкрити закладений потенціал?
- Як розвинути здорову, сильну особистість?


Програми викладання

1. Nido-клас (0-14 місяців) Заняття для малюків проводяться спільно з мамами в окремому, спеціально обладнаному для цього віку класі. Монтессорі-педагог на підставі етапу розвитку дитини та її потреб, знайомить малюка з необхідними видами діяльності, спрямовуючи його в процесі навчання, але не роблячи за нього те, що він може за своїм розвитком - а можуть вони зазвичай більше, ніж здається мамам! У класі є всі необхідні матеріали та обладнання для всебічного розвитку в перші місяці життя. Для комплексного і гармонійного розвитку дитини в домашніх умовах, мама на занятті отримує індивідуальні для її дитини консультації
2. Тоддлер-клас (1-3 роки) Матеріали, розташовані на відкритих полицях, дуже привабливі для дітей. Вправляючись з ними, малюки розвивають свій зір, нюх, дотик, слух. Робота з матеріалами з зони практичному житті допомагає дітям навчиться стежити за собою і дбайливо ставитись до навколишнього середовища. Вправи з матеріалами, стимулюючими мовний розвиток, творчі і музичні заняття є невід'ємною частиною роботи в Тоддлери-класі. У руховій зоні малюки завжди мають можливість активно рухатися, осягати можливості свого тіла, вчаться контролювати свої рухи. Віддаючи перевагу роботі пліч-о-пліч зі своїми однолітками, діти вчаться позитивним способам взаємодії з іншими людьми. Вони прагнуть брати участь у спільних справах, вчаться з повагою ставиться до роботи інших і діяти в рамках встановлених правил. Тобто наша методика навчання істотно відрізняється від прийнятої в традиційному дитячому саду і є більш вірною в фізіологічному і психологічному плані.
3. Клас 3-6 років Методика Монтессорі не ставить таких вузьких і конкретних завдань, як, наприклад, навчання дитини читання чи письма. Ця методика дає дитині можливість за рахунок розвитку його власного потенціалу навчитися всього, чого завгодно: в тому числі - читати і писати. У класі є кілька функціональних зон. Одна з зон аналогічна домашньому господарству зі справжньою посудом, раковиною, дошкою для прасування, інструментами - тут діти здобувають різні навички практичного життя, заодно вдосконалюючи моторику і координацію. В інших зонах зосереджені матеріали для розвитку сенсорики, мовлення, математичних здібностей, а також знайомства з навколишнім світом. Замість загальних занять, коли всі діти слухають одного дорослого, в Монтессорі-класі день починається з вільної роботи - кожна дитина сам вибирає, чим їй зайнятися.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Марії Монтессорі


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Дніпро, вул. Абхазька, 24

(067) 566-00-55

(066) 349-77-00

http://mrs.in.ua/

https://www.facebook.com/mir.rebenka.ua/


Карта


Події

Події