Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

A.C.E. - це білінгвальна школа в якій навчання ділиться на дві сфери: національна програма і англійська програма. Зараз білінвальністю освіти вже нікого не вразити, але у тринадцятому ми були однією з двох таких шкіл у Київі. Це якщо цікаво і має значення.
Відкрита у Києві в 2013 році. Набір до школи є у 1-9 класи. Також маємо Кіндергартен - це повноцінна підготовча група зі своєю особливою програмою.


Програми викладання

Національна програма української школи складена у відповідності до вимог МОН України та включає усі обов'язкові предмети.

Американська програма «School of Tomorrow» розрахована на носіїв мови та включає предмети повного курсу школи: Science, English, Word Building, Social Studies, World Geography, History, Creative Writing, Math.
Школа завтрашнього дня - це міжнародна інноваційна освітня система, яка об'єднує понад 8000 шкіл в 140 країнах світу.

Програма Школи Завтрашнього Дня передбачає дванадцять рівнів навчання і будується відповідно до таких базових принципів: самостійна робота учня, стовідсоткове засвоєння матеріалу, індивідуальний темп вивчення матеріалу, постановка учнем досяжних цілей, мотивація і контроль за успішністю, винагорода за навчання. Це сприяє розвитку учня в різних напрямках, з психологічним комфортом, чітким усвідомленням учнем цілей і завдань в навчанні, шляхів їх реалізації.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Англійська

Інші сервіси

Додаткові заняття: футбол, баскетбол, іспанська мова, арт, рукоділля, хорові співи, укулеле, драм гурток, архітектура, шахи, тощо.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Олеся

Добрый день! Интересует стоимость


avatar

Evgeniy

зайдите на их официальный сайт http://acekyiv.com/ там и парам пам пам


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, вул Ковпака,17

0973338459

http://acekyiv.com/

https://www.facebook.com/LC-ACE-1488048398...

Написати повідомлення

Карта


Події