Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

У Вигодському навчально-реабілітаційному центрі Івано-Франківської обласної ради створені всі необхідні умови для забезпечення рівного доступу до якісної освіти, комплексної реабілітації дітей з особливостями психофізичного розвитку, який шляхом впровадження системних медико-психолого-педагогічних інновацій успішно вирішує наступні завдання: здобуття дошкільної, загальної середньої освіти І, ІІ, ІІІ ступенів дітьми з вадами зору та іншими вадами у поєднанні із комплексною медико-психолого-педагогічною допомогою і реабілітацією, організація їх повноцінного оздоровлення і відпочинку.
Усі діти у центрі знаходяться за рахунок коштів держави на освітню субвенцію без батьківської оплати за проживання, харчування, користування підручниками та ін.
Реабілітація в центрі носить комплексний і системний характер і забезпечується сучасними медичними (лікувально-відновлювальними, компенсаторними і лікувально-профілактичними) та спеціальними педагогічними (корекційними) здоров'язберігаючими технологіями.


Програми викладання

Структура центру:
- дошкільне відділення для дітей віком від 2 до 6 років (групи для дітей з вадами зору, групи для дітей зі складним дефектом);
- спеціальна загальноосвітня школа для дітей зі зниженним зором та сліпих І, ІІ, ІІІ ступенів (підготовчий, 1-4 класи, 5-10 класи, 11-12 класи);
- реабілітаційне відділення:
логопедична служба, соціально-психологічна служба (патопсихолог); структурний медичний підрозділ; група вчителів- дефектологів (тифлопедагог (для роботи з дітьми зі зниженим зором та сліпими), ортопедагог (для роботи з дітьми з вадами опорно-рухового апарату), олігофренопедагог (для роботи з дітьми з вадами розумового розвитку), сурдопедагог (для роботи з дітьми зі зниженним слухом і глухими), інструктор з фізичної культури (спеціаліст з фізичної реабілітації і лікувальної фізичної культури), спеціаліст з іпотерапії (катання дітей на коні); психолого-медико-педагогічна консультація центру та консультпункт при ній;
- оздоровчо-лікувальний літній табір
За бажанням батьків діти перебувають цілодобово (на вихідні і канікули виїжджають до батьків) проживають у комфортних умовах інтернату у двох-чотирьохмісних спальнях з достатнімрівнем побутуі п'ятиразовим повноцінним вітамінізованим харчуванням.
Заклад працює за авторськими методиками та корекційно- розвитковими програмами, яких немає у загальнооствітніх школах: соціально-побутове орієнтування, орієнтування у просторі, корекція розвитку, ритміка, розвиток мовлення, розвиток дотиково-слухових аналізаторів, тощо. Наявне спеціальне обладнання для вивчення рельєфо-плоских шрифтів та шрифтів Брайля, макетобудування. Матеріальна база закладу оснащена відповідно до сучасних вимог.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Дефектолог

Інші сервіси

діти з особливостями розвитку


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Оксана

Прошу надати інформацію про те, хто розмістив цю інформацію про наш заклад та ще й написав про те, що ми не даємо державний атестат, що є повним абсурдом і порушенням Законодавства! У іншому випадку ми будемо звертатись з позовом про розміщення завідомо неправдивої інформації без нашої на те згоди! Директор Оксана Якимів


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

с. Вигода, Долинський район, Івано-Франківська область, вулиця Данила Галицького, 7

+380 3477 6-12-46

http://vygoda-ecrc.if.ua/


Дописи
Події