Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов (англійської і німецької) «Ріка життя», недержавної форми власності, заснована громадською «Організацією сприяння розвитку християнської культури і освіти».
У школі обраний напрямок впровадження особистісно орієнтованого навчання для підвищення ефективності уроку. Вибору передував аналіз стану навчально-виховного процесу.
Основним об’єктом аналізу виступало внутрішньошкільне середовище: результати успішності учнів, їх рівень розвитку, вихованість; стан матеріально-технічної бази, фінансування; інтелектуальний та творчий потенціал педагогів; традиції школи; резерви, можливості; недоліки, прорахунки тощо.А також зовнішнє середовище: нормативно-правова база, програмне забезпечення, особливості соціуму, запит батьків.
В школі ведуться виховні роботи, метою яких є формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.
Пріоритетом у виховній роботі педколективу школи є реалізація особистісно-орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі шляхом:
· Залучення учнів до національної та світової культури;
· Збереження їх морального та фізичного здоров’я;
· Виховання патріотизму, громадської свідомості;
· Інтелектуальної та духовної підготовки особистості;
· Забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, формування в них життєвої компетентності.


Програми викладання

В начанні використовуються:
· інноваційні методичні методики;
· уроки християнської етики;
· приділяє увагу музично-поетичному розвитку учнів;
· поглиблене вивчення англійської та німецької мов;
· допомогу батькам у формуванні християнських цінностей у свідомості дітей, їхнього духовного і культурного світобачення;
· сприяння гармонійному і всебічному розвитку дітей.
На даний момент вчителі школи застосовують електронну техніку (комп’ютер, проектор, DVD) в процесі уроку. Науково-методичною темою школи є «Забезпечення високого рівня освіти та вихованості школярів на основі формування християнського світогляду», для реалізації якої вчителі впроваджують та інтегрують Слово Боже в навчальний процес, використовують нестандартні форми проведення уроків: уроки-вікторини, міжпредметні уроки та ін.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Німецька


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Генерала Пухова, 2

+38-044-407-16-95

http://reka.kiev.ua/


Карта


Дописи
Події