У ЛНУ імені Івана Франка сьогодні відкрили оновлену Лабораторію системного аналізу на кафедрі теорії оптимальних процесів Факультету прикладної математики та інформатики. 

Над оновленням лабораторії працювали спільно університет та компанія SoftServe, співзасновники якої є випускниками кафедри теорії оптимальних процесів. Для лабораторії університет відремонтував два приміщення, а SoftServе обладнав лабораторію 30 потужними сучасними комп’ютерами марки Lenovo та моніторами Samsung.

«Нам дуже приємно, що така велика і відома на світовому рівні компанія як SoftServe бачить необхідність, потребу і можливість співпрацювати з університетом. При всіх наших стараннях ми б не змогли цього зробити, особливо в нинішній час. Дякуємо вам, перш за все за те, що ви розумієте що лише разом ми можемо творити те університетське творче середовище, в якому є належні умови для навчання студентів», — коментує Володимир Мельник, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

«Я вдячний університету, цьому факультету та кафедрі зокрема, які багато років тому дали мені хороші знання, які стали трампліном у житті. Мене завжди вражав високий рівень теоретичної підготовки та вміння розв'язувати проблеми, які дає університет. Ми тісно працюємо з вищими навчальними закладами, та з ЛНУ імені Івана Франкa зокрема, допомагаючи в різних напрямках — від вдосконалення програм та предметів, до фінансування лабораторій, як от сьогодні. Студенти, завершуючи навчання в університеті, сьогодні є більш готовими до реальної роботи в технологічній індустрії, ми раді бути причетними про цього процесу”, — коментує Ярослав Любінець, співзасновник та голова Ради директорів, SoftServe. 


Загалом, SoftServe співпрацює з ЛНУ імені Івана Франка вже багато років. Станом на зараз компанія залучена до чотирьох бакалаврських програм в закладі — програми «Квантові комп’ютери та квантове програмування» на фізичному факультеті, програми «Комп’ютерні науки» на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, програми «Комп’ютерні науки» та  «Кібербезпека» на факультеті прикладної математики та інформатики. Кілька десятків фахівців компанії залучені до програм у ролі викладачів, менторів для  студентів, членів журі з оцінки студентських проєктів тощо.

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram