28 жовтня освітня платформа «School Navigator», ліцей «Educator», освітній центр «Я І МОЯ ШКОЛА» запрошує на унікальний захід у сфері освітнього менеджменту - 

«Форум-діалог: Освіта 360. Нові рольові моделі» для освітян та управлінців навчальної сфери, лідерів освітньої спільноти України. 

Чому варто зареєструватися на захід вже зараз?

  • На заході  вам нададуть ефективні поради щодо зміни менталітету вчителів та підготовці до майбутніх викликів, зокрема в контексті професійної технічної освіти. 

  • Учасники  вийдуть зі звичних рамок та створять зовнішні діалоги, що спрямовані на протистояння конкуренції та сприяння співпраці у сфері освіти України.

  • Ви отримаєте нові зв'язки  із активними учасниками суспільства та фахівцями освітньої галузі.

Реєстрація: https://schoolnavigator.com.ua/uk/webinars/forum-dialoh-osvita-360

Захід розрахований на 7000 онлайн та 50 офлайн учасників.

Програма форуму

Панельна дискусія на тему: «Роль вчителя у сучасному освітньому процесі: які компетенції потрібні для успіху?»

Модераторка - Катерина Молодик
Заслужена вчителька України, заступниця директорки онлайн-юніту ліцею Educator, учителька української мови та літератури. Співавторка курсу «Українська мова, 8 клас» у Всеукраїнській школі онлайн, авторка освітніх подкастів у проєкті «Вчися вухами», співавторка посібника з української літератури 5 клас НУШ, співрозробниця модельної програми інтегрованого курсу з української та зарубіжної літератур для 7-9 класів.

Андрій Зелінський

Голова наглядової ради at Український ветеранський фонд, University Lecturer at Український католицький університет UC university, Радник Глави УГКЦ зі стратегії комунікації at Українська Греко-Католицька Церква, Works at Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, Співзасновник at Українська академія лідерства, Priest at Українська Греко-Католицька Церква, Religious minister at Jesuits Global.

Артур Міхно
Співзасновник Work.ua, провідного українського сайту пошуку роботи.

Світлана Сом 

Партнерка з розвитку бізнесу в Act for change та комунікаційниця з досвідом 10 років. Працювала з такими компаніями і проєктами, як SmileFood, FORUM Group, ExpoLight, Fedoriv agency, Фундація Дарини Жолдак, InWhite, Інститут Книги, Освіторія, KIMS, Franchise Group, UWIN та іншими. 

Катерина Кравченко 

Керівниця проєкту TalkEn.Cloud – онлайн-платформа для викладання англійської та керівниця відділу зовнішньої співпраці мережі шкіл Green Country.
 

Секція 1. Для вчителів, викладачів - 1,5 години

 

Модератор – Владислав Штегельський,  викладач історії ліцею «Educator», півфіналіст GTPU 2021, автор програми «Неістфак» на «espreso.tv»

Ольга Тадай-Романчікова

Ментор підприємців в Board , підприємець, Член Наглядової Ради БФ “Запорука”, Ex-директор з закупівель і ех-директор з маркетингу компанії “Агромат”, Автор подкасту «Нескінченні історії. Інший погляд на казки», Мама.

Тема: «Співпраця школи та бізнесу: як забезпечити відповідність освіти потребам роботодавців? Розвиток підприємницьких навичок учнівства: як стимулювати творчість та інноваційний дух?»

Тимофій Брік 

Ректор Університету Київської школи економіки

Тема: «Вплив штучного інтелекту та автоматизації на освіту: як підготувати вчителів та учнів до цих змін?»

Наталія Лимонова

Засновниця інтерактивної математичної платформи GIOS. Board Member of Global Startup Committee at World Business Angels Investment Forum.
Тема: «Цифрова трансформація в освіті: як впровадження технологій може змінити навчальний процес?»
 

Секція 2. Для освітніх управлінців – 1,5 години

Модератор: Антон Столяров, викладач ліцею Educator, історик, автор колонки у виданні “Рубрика”

Олег Кустов – керівник EPAM University Program в Києві і центральній Україні

Тема: «Розширення кар'єрних можливостей для вчителів: як розвивати проактивність та лідерство в освітній системі? (Як підтримувати постійний процес навчання та професійного розвитку своїх викладачів)»
 

Макс Бахматов

Голова та засновник Офісу Трансформації. Керуючий партнер Unit City 2016-2019. Генеральний директор ВДНГ 2015-2017

Тема: «Лідерство та комунікація. Як ефективно керувати своєю викладацькою командою: розвиток лідерських якостей, встановлення чітких цілей та візії, сприяння взаємодії та співпраці між викладачами?»

Ірина Рубіс

Співзасновниця Biasless, тренерка з різноманіття та інклюзивності. Активістка та промоутерка 5, 8 та 10 цілей сталого розвитку. Екскерівниця команд delo.ua, womo.ua, mmr.ua та 10+ під брендів подій. Авторка платформи для мам у бізнесі womo.ua. Володарка премії «Спілкування майбутнього» від Communication Davos. Магістриня ділового адміністрування (Шеффілд, Великобританія), магістриня маркетингу (Київ, Україна). Випускниця короткострокових програм Transformational leadership від Harvard Business School (CША), Cross-cultural Leadership від INSEAD (Франція), IE Business School (Іспанія) Шведського інституту (Швеція). Гендерна активістка, союзниця ЛГБТ, енергійна візіонерка, тричі мама.

Тема: «Підготовка вчителів до викликів різнорідності: як розвивати культурну компетентність та навички роботи зі студентами різних культур, мов та потреб?»

Богдан Логвіненко

Український письменник, журналіст, телеведучий, Засновник Ukraїner, Інтерв'юер.

Тема: «Соціальна відповідальність школи: як виховати лідерів нації»

Юлія Спориш

Засновниця та директорка ГО «Дівчата», кандидатка соціологічних наук.

Тема: «Кооперація між громадськими організаціями, фондами та приватними освітніми ініціативами.Переваги та виклилки такої співпраці. Спільне залучення фінансування»

Реєстрація: https://schoolnavigator.com.ua/uk/webinars/forum-dialoh-osvita-360

Модератори форуму: Катерина Молодик, Владислав Штегельський, Антон Столяров.

Організатори форуму: освітня платформа «School Navigator», ліцей «Educator», освітній центр «Я І МОЯ ШКОЛА».

  • Владислава Бандурко – засновниця освітньої студії підготовки до ЗНО та Ліцею Educator. ТОП-50 кращих вчителів країни Global Teacher Prize Ukraine 2020. 

  • Ірина Єцкало – засновниця сервісу по добору шкіл School Navigator, співзасновниця освітнього хабу для українських дітей у Тімішоара (Румунія) UkrKidsHub, співзасновниця ГО Файна ЮА, співзасновниця спільноти Громадської організованості Osvita, співавторка Форуму-діалогу «Освіта 360: Нові рольові моделі»

  • Ірина Міньковська – засновниця і керівниця Освітнього центру для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА», співавторка концепції Нової української школи, координаторка БФ SavED у Харківській області.

Спонсор вебінару: ліцей Gremium, ГО «Освіта 360».

Партнери: освітній портал «Освіта Нова», SoftServe, Biasless, Liko Lyceum, TalkEn.Cloud, DEC Education, кейтеринг «Артишок».

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки й групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram