Україна стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію хабу «Google Знання». Як в повідомляють Google, завдяки хабу українські користувачі зможуть легше знаходити усі ресурси, які має Google для отримання знань, незалежно від їх спрямованості.

Цим хабом Google хоче допомогти українцям отримувати нові навички та розвивати кар’єру, а Україні – рухатись до цифровізації навчання, попри важкі часи. В хабі зібрані всі навчальні ресурси, які має Google.

«Завдяки «Google Знання» українські користувачі зможуть легше знаходити усі ресурси, які має Google для отримання знань. Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі, незалежно від того, чи це знання для школи, знання для роботи чи знання  для життя», — зазначають в Google.

Інформаційним партнером хабу є Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт «Дія.Цифрова освіта». Інформаційним партнером розділу «Знання для школи» виступає Міністерство освіти та науки України.

Знання для школи

В розділі «Знання для школи» можна знайти ресурси Google призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн:

Знання для роботи

Розділ «Знання для роботи» містить ресурси, які стануть у пригоді тим українцям, хто прагне набути практичні навички, знайти нову роботу та розвинути свій бізнес у цей складний час. Тут ви знайдете:

 • Нові цифрові можливості з Google — сайт, де зібрані навчальні ресурси від Google задля досягнення більш швидкого розвитку та стійкого відновлення економіки.
 • Digital Workshop – платформа для тих, хто хоче удосконалити навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку бізнесу, кар’єрного зростання чи просто для впевненості у власних силах.
 • Професійні сертифікати — тут ви знайдете гнучкі навчальні онлайн-програми, які допоможуть отримати важливі практичні навички, а також отримати сертифікат про здобуття навичок у професіях, що мають попит.
 • Розвивайте кар’єру з Google Cloud — програма допоможе ІТ-розробникам і студентам отримати практичні навички з основ роботи з хмарними технологіями, що є необхідними для розвитку кар’єри або пошуку нової роботи.
 • Google для малого та середнього бізнесу — ресурси й поради, які можуть стати в пригоді для українського бізнесу у цей скрутний час.
 • Market Finder — безплатний сервіс, який допомагає компаніям виходити на нові ринки, шукати нових клієнтів та партнерів, збільшувати експортні продажі онлайн тощо. 

Знання для життя

В розділі «Знання для життя» зібрані всі ресурси Google, створені, щоб відкривати світ,  розвиватися, та заохочувати допитливість:  

 • Пошук – знаходьте потрібну інформацію і навіть більше.
 • YouTube – дивіться корисні відео на різні теми.
 • Google Перекладач – перекладайте різними мовами.
 • Планета Земля – відкривайте для себе світ за допомогою сервісу. 
 • Google Об’єктив – шукайте те, що бачите.
 • Google Книги – знаходьте потрібну книжку через сервіс пошуку.
 • Google Академія – шукайте наукову літературу на будь-яку тему.
 • Центр безпеки  – дізнайтеся більше про захист вашої безпеки в Інтернеті. 

Читайте також
Сервіси Google – помічники в організації дистанційного навчання

Сервіси Google – помічники в організації дистанційного навчання

Максимальна ефективність з оновленими ресурсами
23.03.2020 0
Шість корисних програм Google: від батьківського контролю до турів музеями світу

Шість корисних програм Google: від батьківського контролю до турів музеями світу

Ці програми допоможуть упорядкувати сімейне життя
24.06.2022 1

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram