ХТО МОЖЕ НЕ ПРОХОДИТИ ОБОВ'ЯЗКОВУ АТЕСТАЦІЮ?
- педпрацівники, які почали свою трудову діяльність безпосередньо в 2015
- хто тільки-но вийшов з декретної відпустки
- хто з тих чи інших причин не працювали протягом 4-х останніх місяців
- до 20 вересня – створення атестаційної комісії (керівник навчального закладу створює її і затверджує склад)
- термін дії комісії – рік, її склад може змінюватися
- до складу комісії можуть входити не лише працівники навчального закладу, а й представники інших наукових чи освітніх установ або організацій (за згодою)
- до 10 жовтня керівник НЗ має подати до атестаційної комісії список педпрацівників, які проходитимуть атестацію
- слід вказати рез-ти попередньої атестації та строки проходження підвищення кваліфікації
- до цього ж часу педпрацівники мають подати заяви щодо позачергової атестації та перенесення її строку
- підстави для позачергової атестації: заява працівника; подання керівника чи педради НЗ
- до 20 жовтня – затвердження списку педпрацівників, які проходитимуть атестацію та графіку роботи атестаційної комісії
- до того ж часу атестаційна комісія має провести своє перше засідання
- до 1 березня – подання характиристики діяльності педагогів (надає керівник НЗ)
- протягом 10 днів педагога мають ознайомити з характеристикою
- до 15 березня – вивчення професійної діяльності педпрацівників
- атестаційна комісія НЗ має завершити свою роботу до 1 квітня!
- оформлення атестаційних листів
- у разі ухвали позитивного рішення протягом 5 днів після підсумкового засідання атестаційної комісії керівник навчального закладу видає наказ про присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення тарифних розрядів)
- документи на підпис педпрацівнику; копія у бухгалтерію для нарахування з/п
Коментарі 24
Марія
Чи може вчитель написати заяву про перенесення позачергової атестації в березні місяці, якщо до цього часу хотів атестуватися?
Аліна
Допоможіть розібратись у ситуації. Педагогічний працівник громадянин Росії (резидент). При атестації підтвержуємо його попередню категорію (отраману не на Україні) чи можемо присвоїти вищу.
Аліна
Допоможіть розібратися в ситуації. Атестувалася в 2012 році як практичний психолог, на спеціаліст І категорії при цьому читала образотворче мистецтво з 2010року , чи розповсюджувалась атестація у 2012 році практичного психолога на предмет який читала. Дякую .
Світлана
Допоможіть розібратися в ситуаціі.Почала працювати в дошкільному навчальному закладі на посаді вихователя в 2015 році. На той час мала освіту бакалавра. спеціальність "Вихователь дошкільного закладу". В 2017 році отримала диплом магістра. В якому році припадає планова атестація за моєю посадою. Завідуюча поставила на 2021 рік. Але ж атестація повинна проходити не рідше, ніж 1 раз в 5 років.
Оксана Мироняк
Скажіть, будь ласка, при зміні місця роботи за згодою сторін з 04 січня 2019 р., ( перехід із одного навчального закладу в інший на посаду вчителя)чи потрібно пропускати цей рік для підтвердження категорії "учитель - методист".На скільки мені відомо, атестаційна комісія ІІ рівня може провести атестацію, оскільки переліку причин для переносу атестації не вказано.Підкажіть, які нормативні документи дають розяснення.
Оляя
Допоможіть розібратися в ситуаціі. Атестувалася в 2009 , отримала вищу категорію, в 2012 вийшла на пенсію, 2017 вийшла працювати вихователем. Чи збереглася раніше присвоєна кваліфікація?
Олеся
Скажіть будь ласка. Чула таку інформацію, що після університета можна атестуватись позачергово без проходження курсів. Якщо пед. стаж більше 2 ох років після отримання диплома. Чи так це???
Ганна
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як атестуються працівники ІРЦ?
Maria
Добрий вeчір.Працюю в ДНЗ музичним кeрівником,хочу атeстуватись з дипломом бакалавра який отримала в 2017р,цe є вища освіта яка прирівнюється до спeціаліста,чи можу я атeстуватись на цю катeгорію?
Оля
Працюю у дошкільному закладі дуже довго (більше 20 років) музичним працівником. Маю вищу педагогічну освіту та музичну школу . Чи маю право я претендувати на спеціаліста ІІ категорії
марія
Я маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю:"Педагогіка і психологія (дошкільна)", закінчила 1993р навчальний заклад. Працюю на посаді з1996р вчитель трудового навчання (читаю спецкурс: "Побудова карєри" навантаження 4 години. Атестуюся чергово. Попередня атестація ""спеціаліст І категорії.Скажіть була-ласка чи можу претендувати на "спеціаліст вищої категорії" Якими статтями "Закону про освіту" та Типовим положенням про атестацію керуватися. Дякую.
Надія
Я була в декретній відпустці 3 роки по догляду за двома дітьми. Чи можу я атестуватися через 6 років після виходу на роботу, якщо моїй молодшій донечці на час виходу на роботу було 1,5 роки, тобто декретну відпустку я повністю не використала. Дякую.
Юлія
чи можна проатестуватися без курсів?
Катя
без курсів ніхто нікого не проатестує
Наталія
Скажіть, будь ласка, чи можуть мені позачергово присвоїти звання "вчитель- методист", за поданням дирекціі школи, але вмене немає публікацій, схвалених вченою радою?
мирослава
атестувалась в 2014 р. на ІІ категорію, з 01.07.2014р. до 01.09.2017р. перебувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. На роботу вийшла з 01.09.2017р. (курсів підвищення кваліфікації не маю). скажіть коли я маю чергово атестуватись?
Наталя
Період перебування у відпустці по догляду за дитиною з атестаційного періоду вилучається. Якщо ви проходили атестацію у 2014 році + 3 роки відпустки, то наступна атестація у 2022році. Отже, у 2021-2022 навч.рік - ваша чергова атестація, якщо бажаєте підвищення категорії можлива позачергова атестація за вашою заявою.
Таті
2018-2019 або2019-2020 н.р.
Таті
2018-2019 або2019-2020 н.р.
Руслана
Змінилося...ті що виходять з декретної то не атестуються.....а перше того не було
Тетяна
Що було й раніше, змін немає.
Тетяна
3.22. За працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді (незалежно від тривалості перерви у роботі), зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. У разі поновлення на роботі педагогічного працівника, який раніше виконував цю роботу, незалежно від тривалості перерви у роботі, за ним зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після прийняття їх на роботу.
пятачок
Щось не зрозумила, а що зминылося? Все, иначе, так, як и було.
людмила
По-моему, ничего нового.
Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.