Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут освітньої аналітики» у співпраці з компанією SoftServe, за підтримки проєкту «Tech To The Rescue» та краудсорсингової ініціативи OPEN/TECH створили для закладів освіти України всіх рівнів інформаційний ресурс «Цифрові сервіси для освіти України».

Ресурс орієнтований на такі категорії користувачів, як здобувачі освіти, педагогічні, науково-педагогічні, наукові та адміністративні працівники закладів освіти, а також партнери й волонтери, які готові сприяти розвитку цифрової освіти, доступу до якісних навчальних матеріалів, інформаційних сервісів.

Мета ресурсу – забезпечити оперативне інформування закладів освіти України про всі наявні для них можливості безкоштовного доступу до навчальних платформ та сервісів, умови приєднання до програм від партнерів. Ресурс вже містить актуальну інформацію про такі сервіси, як Coursera, Udemy, edX, Labster, Zoom, Google Workspace, а інформація постійно оновлюється.

Успішні приклади використання відкритих онлайн-курсів та цифрових сервісів у навчальному процесі будуть регулярно публікуватися на сторінках ресурсу.

Передбачається створення інструментарію для збору й узагальнення інформації від викладачів щодо відповідності різних онлайн-курсів навчальним дисциплінам та особливостям їхнього застосування. Також буде доступна форма пошуку відповідних онлайн-курсів для викладачів, що починають знайомство з відкритими ресурсами.

Для технічних адміністраторів закладів освіти, викладачів, учнів та студентів 7 грудня відбувся вебінар-презентація ресурсу «Цифрові сервіси для освіти України». Запис дивіться нижче.

Читайте також
5 вправ, які допоможуть підняти настрій у часи війни, або Як навчитися бути вдячним

5 вправ, які допоможуть підняти настрій у часи війни, або Як навчитися бути вдячним

Розвиваємо в собі і дітях внутрішню стійкість та вміння співпереживання в часи кризи
02.12.2022 1

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram