Добірка YouTube-каналів з пізнавальною інформацією від психологині Анни Романик буде цікавою для тих дітей, яких уже приваблюють не лише цифри, кольори, професії і транспорт, тобто для старших дошкільнят та молодших школярів. Проте й дорослі зможуть отримати задоволення від їх перегляду.


1. Цікава наука

На каналі доступна велика кількість науково-популярних та освітніх відео з біології, фізики, астрономії, географії, математики, які перекладені та озвучені українською мовою.


2. Книга-мандрівка. Україна

«Смачний» канал, контент якого побудований у стилі мультсеріалу, який заснований на реальних подіях. Прекрасний варіант знайомства з історією.


3. Хмаринка

Пізнавальний канал для всієї родини. Тематика відео різноманітна: науково-пізнавальна, соціальна, розважальна. Там можна знайти щось цікаве як для молодших, так і для старших.
 

4. Хмаринка Science

Науково-популярний та пізнавальний канал. Підійде старшим дітям та дорослим. Тематика контенту: досягнення світової науки.


5. Віртуальна школа

Навчальні відеоуроки для школярів українською мовою. Канал корисний і дітям, і батькам, і вчителям. Відеоролики можна використовувати як додатковий матеріал для навчання.


6. ХабблТраббл

Астроблог для астрочомучок. Цікаві факти про космос.

7. LearningUa

Наука простими словами. На каналі можна знайти відео із дослідами, науково-популярні відео з фізики, природи, відеоуроки з української мови та математики.

8. Enjoy The Science

Незвичайний канал, в якому поєднані різнопланові відео. Там зустрінете ролики з тем: психологія, біологія, філологія, література, культура. Буде цікавим для старших дітей та дорослих.

9. Наука та Всесвіт

На каналі переклади і озвучення українською мовою науково-популярних відео із фактами сучасних досліджень космосу, людини, природи.


10. Kozak TV

Велика кількість пізнавальних роликів для дітей, які можна використовувати в навчанні. Основні теми: природознавство, географія, історія, космос та чимало відео пов’язаних з Україною.


11. Мальва

Канал, який був створений на карантині під час пандемії, проте актуальність такого контенту не зменшилася. Уроки НУШ для дітей.


12. UA dokumental

Документальні, історичні та науково-популярні фільми, які озвучені українською мовою.


13. Наука для дітей

Про науку доступно дітям від фанатів наукової програми Галілео.


14. Телеканал ПЛЮСПЛЮС

Канал з великою кількістю пізнавальних відео для дітей категорій дошкільного та молодшого шкільного віку.


15. Знайченко

Канал із цікавими фактами про весь світ.


16. Розумний кОтусь

Канал із різноплановим україномовним контентом. На каналі можна знайти аудіоказки та відео про тварин для молодших, а також відео та уроки для школярів.


17. Казочки та цікаві історії для дітей

Канал для поціновувачів аудіоказок та історій.


18. Bookingem

Науково-розважальний канал, який наповнений контентом із цікавою інформацією про звичні речі та явища, аудіоказками та іншими відео, які сподобаються дітям.
 

Читайте також
10 YouTube-каналів про мову, культуру й літературу

10 YouTube-каналів про мову, культуру й літературу

Сучасний культурний контент
24.07.2021 0
Добірка україномовних каналів в YouTube для наймолодших

Добірка україномовних каналів в YouTube для наймолодших

За обдуманого використання чудовий інструмент для розвитку дитини
30.08.2022 0

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram