На семінарі в Києві 21 жовтня 2021 р. Паата Амонашвілі провів паралелі між принципами гуманної педагогіки (ГП) та принципами ефективного управління педагогічним колективом. Я записала тезисно і пропоную вам скласти свою думку щодо цього питання.

🔷 Управління засноване на примусі не настільки ефективне, як управління, яке ґрунтується на злагоді/згоді й домовленостях. Від ГП тут пошук внутрішньої мотивації й спільних рішень.

🔷 Працівники негативно сприймають критику. Ні діти, ні дорослі не люблять, коли їм вказують на їх помилки. ГП не толерує критику. Краще сказати:«Ти все зробив добре. Прийми дружню пораду».

🔷 Щоб команда працювала з натхненням, її треба хвалити. Як, власне, і дітей.

🔷 Співробітники копіюють/наслідують лідера. По риториці викладачів/кураторів/тьюторів можна сказати, який в них директор. Так само з батьками й дітьми.

🔷 Співробітники не чинять опір рішенням, якщо вони брали участь в обговоренні, навіть якщо їм це рішення не подобається. Залучайте дітей до сімейних нарад. Дайте їм відчути свою значущість – їх думка важлива.

🔷 Керівник має допомогти співробітникам знайти мрію. Не матеріальну, а ту, яка має форму служіння.

🔷 Завдання лідера – створити плідне середовище для працівників. Батьки створюють середовище, в якому проростають зерна можливостей дитини...

🔷 Якщо керівник очікує чогось від співробітників, то хай навчить їх цього. Не треба очікувати від дітей того, чого не вмієш сам...

🔷 Єдність команди зміцнюється спільними справами. Керівник має призначити людину, яка б взяла на себе організацію спільних справ команди, тому що спільні справи об'єднують і зміцнюють спільноту – як колектив, так і сім'ю.

🔷 Не забувайте – рано чи пізно нас звільнять (діти підростуть), а ми живемо і розвиваємось і на нас чекають нові висоти...

Читайте також
Шалва Амонашвілі: «Ніколи не жалійтесь батькам на дітей!»

Шалва Амонашвілі: «Ніколи не жалійтесь батькам на дітей!»

Тези з виступу Шалви Амонашвілі 20 жовтня 2021 в Києві
26.10.2021 0