Напередодні зимових свят у Києві відбудеться різдвяна екскурсія для дітей із порушеннями слуху. Юні глядачі прогуляються святковим містом під розповідь екскурсовода, яку одночасно перекладатимуть жестовою мовою. Організаторами події стали соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована медіасервісом MEGOGO, та агенція «Капітан Київ». 

Під час екскурсії діти дізнаються про традиції святкування Різдва, Андріївських вечорниць, Водохреща, історію назви Поштової площі, потішаться веселими розповідями про різдвяний ярмарок, згадають колядки та навіть зіграють у вікторину. Детальніше про програму — на офіційному сайті агенції «Капітан Київ».

Екскурсія «Різдвяні історії для дітей» проходитиме 21 грудня та 22 грудня, початок о 18.00. Участь безплатна, але за попередньою реєстрацією. Обов'язковою умовою є супровід дитини одним дорослим. Екскурсія рекомендована дітям віком від 9 до 13 років.

Нагадаємо, соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована медіасервісом MEGOGO, створює можливості перегляду кращого світового контенту для глядачів із порушеннями слуху, роблячи переклад жестовою мовою, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі.  

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram