Навчання на Pre-Junior Program безплатне, але потрапити зможуть не всі. Від кандидатів чекають зацікавленості та певного рівня підготовки, адже передбачене також вивчення основ програмування, веброзробки  та хмарних сервісів.
 

За статистикою значна кількість студентів на середині навчання в університеті не уявляє себе в професії, отже велика частина школярів обирають професію не усвідомлено. Pre-Junior Program має на меті допомогти старшокласникам сформувати уявлення про сучасну ІТ-галузь, професії та побачити роботу ІТ компанії «зсередини». Це допоможе уникнути подальших розчарувань через викривлені уявлення про специфіку і вимоги індустрії. Результати пілотного проєкту, який навесні цього року зібрав декілька сотень зацікавлених школярів, довів важливість подібних профорієнтаційних ініціатив.  

Програма розроблена практиками з ЕРАМ спеціально для школярів, які цікавляться технологіями та хочуть отримати базові знання та навички в розробці програмного забезпечення. «Попри популярність ІТ-спеціальностей серед абітурієнтів, розуміння, як влаштована галузь і яке місце я можу в ній зайняти, – часто бракує. Ми пропонуємо учасникам Pre-Junior Program дізнатися про види компаній, ролі та методології, інструменти для роботи з кодом, а також спеціальний блок про гнучкі навички (soft-skills). Крім того, в них буде можливість пройти поглиблені заняття з напрямків Front-end, C#, а також хмарних технологій на вибір. Тому важливо, щоб кандидати в програму мали бажання і готовність поєднувати навчання з тренером і самонавчання. Після закінчення випускники програми отримають спеціальні сертифікати», – коментує Денис Гриньов, керівник навчальних програм ЕРАМ University.

Зареєструватися та отримати більше деталей про програму можна до 29 листопада. Початок навчання 17 січня 2022 р. Програма проходитиме онлайн, тому приєднатися й отримати свій перший досвід від експертів ЕРАМ University зможуть учні з усіх куточків країни.  

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram