Громадська організація «Навчай для України» та найбільша українська ІТ-компанія SoftServe оголосили про партнерство. Сторони об’єднують зусилля у роботі над покращенням освітніх можливостей і професійних перспектив для дітей у маленьких населених пунктах України.

Метою партнерства є створення шкільного середовища, де кожна дитина має можливість розкрити власний потенціал за допомогою якісної освіти, незважаючи на свій соціально-економічний статус чи місце проживання. Зокрема, SoftServe підтримуватиме Покровську та Юр’ївську загальноосвітні школи І-ІІІ ступеня Дніпровської області, де разом навчається понад 500 дітей, і де вчителюватимуть учасники «Навчай для України».

«Ми в «Навчай для України» прагнемо створити рух лідерів, щоб спільними зусиллями працювати над вирішенням проблеми освітньої нерівності в Україні. – Говорить очільниця програми Оксана Матіяш. –Завдяки підтримці таких партнерів-однодумців, як SoftServe, у нас є можливість залучати талановиту проактивну молодь до вчителювання у малих громадах, щоб підвищувати успішність дітей, стимулювати соціальну мобільність та розвивати лідерів як в освіті, так і в інших сферах суспільного життя».

Залучення SoftServe передбачає підтримку стипендіями молодих викладачів математики та інформатики у цих школах. Окрім фінансової допомоги, SoftServe спільно з «Навчай для України» працюватиме над підвищенням комп’ютеризації шкіл у маленьких населених пунктах України й розвитком цифрових навичок та компетенцій у вчителів та дітей. Також передбачається активна волонтерська участь представників SoftServe у проєктах та ініціативах «Навчай для України».

«SoftServe системно працює у напрямку покращення технологічної освіти – як через власний корпоративний університет, так і на рівні партнерства та спільних програм з зовнішніми університетами та іншими навчальними установами. – Наголошує Галина Даців, віце-президентка з питань навчання та розвитку персоналу компанії SoftServe. – Ми раді долучитися до вирішення освітніх викликів, які є на рівні шкільної освіти, зокрема підтримати проект «Навчай для України». Своїм пріоритетом бачимо фокус на якості викладання STEM-дисциплін, англійської мови та здійсненні профорієнтації школярів».

Про партнерів

«Навчай для України» (Teach for Ukraine) – громадська організація, яка залучає найкращих випускників і талановитих молодих спеціалістів різних галузей до вчителювання на 2 роки у маленьких населених пунктах України. Вони відкривають нові перспективи в житті дітей, сприяють розвитку громади й максимізують власний професійний та лідерський потенціал. Навчай для України є також частиною глобальної мережі організацій Teach Fоr All, що об’єднує 60 країн та понад 65 000 учасників-вчителів, які працюють для того, щоб діти у всьому світі мали освіту, підтримку та можливості формувати краще майбутнє для себе та своїх громад.

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram