5 грудня в рамках Форума про підлітків Анастасія Дьякова прочитала лекцію «Stop_sexтинг. Безпека в інтернеті». Відеозапис всієї лекції запитуйте в організаторів MamaPapa Forum Ukraine. А ми наводимо кінорекомендації пані Анастасії, які стрічки варто переглянути на цю тему. Спочатку дивіться самі, а потім вирішуйте, чи готова дитина дивитися.

1. Про вплив порно і ранніх сексуальних взаємин – «Чоловіки, жінки, діти» (2014, 16+)

У центрі сюжету жінки і діти – історія взаємин батьків та їхніх дітей-підлітків в епоху засилля інтернету. Глядачі дізнаються, наскільки вплинула мережа на зв'язок між людьми, на почуття і самооцінку.

2. Про суіцидальну онлайн-ігру – «Нерв» (2016, 16+)

Старшокласники середньої школи занурюються в онлайн-гру, де учасники виконують завдання різного ступеня складності. За кожне виконане завдання гравці отримують хороші гроші. З кожним раундом стає все складніше... і кожне настпне завдання може стати останнім, а вийти з гри вже неможливо...

Ще можна переглянути на тему кіберігр український серіал 2020 року «Перші ластівки». За сюжетом 11-класники вплуталися в небезпечний квест. Кожне завдання наближає їх до самогубства. Жарти закінчилися в День Знань, коли учасниця стрибнула з даху...

3. Про шкоду кібербулінгу – «Кібертерор»

Молода дівчина змушена виконувати всі вказівки ненормального хакера, в іншому випадку її інтимні фото потраплять в мережу...

4. Про сумні наслідки секстекстингу – «Роз'єднання» (2012)

Стрічка складається з трьох частин, у кожній з яких розповідається про різних людей. Вони можуть бути родичами, колегами чи навіть незнайомцями, проте їх об'єднує одне. Всі вони стикаються з негативною стороною впливу сучасних комунікаційних технологій. Вони борються із тим роз'єднанням, що створюють ці технології у спілкуванні людей.

5. Про грумінг* — «Довіра» (2010, 18+)
 

Молода дівчина знайомиться з хлопцем в інтернеті, але коли вона зустрічається з ним, виявляється, що йому 35 років...

Читайте також
10 напутствий для родителей, или Как подготовиться к подростковому периоду ребенка

10 напутствий для родителей, или Как подготовиться к подростковому периоду ребенка

Рекомендации психоаналитика Ольги Школенко
31.01.2021 0
5 фільмів, які підвищать ваш рівень медіаграмотності

5 фільмів, які підвищать ваш рівень медіаграмотності

Про важливість інформаційної гігієни
14.12.2020 0

Звернутися по допомогу

  • Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – набрати 1545, далі обрати 3. Працює 24/7. Дзвінки безкоштовні.
  • Чат-бот проєкту #stop_sexтинг з можливістю відправити власне запитання на сайті https://stop-sexting.in.ua/chatbot/ або - у Телеграмі https://t.me/StopSexting_Bot.
  • Отримання дітьми психологічної консультації на національній дитячій гарячій лінії – безкоштовно подзвонити за номером 116 111 (з понеділка по п’ятницю, з 12:00 до 20:00).
  • Організація Teenergizer – консультації за принципом «рівний-рівному» або з психологом безкоштовно і конфіденційно – https://teenergizer.org/consultations.
  • Видалення контенту із зображенням сексуального насильства над неповнолітньою особою: https://stop-sexting.in.ua/send.
  • Онлайн-звернення до кіберполіції: https://ticket.cyberpolice.gov.ua.

* Грумінг — це встановлення дорослими дружніх та довірливих відносин з неповнолітніми особами через Інтернет для вступу з ними в інтимний зв’язок, шантажування та залякування

Титульне фото Artem PodrezPexels 

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram