Тут ми не будемо говорити про обмеження у користуванні гаджетами. Поговоримо про те, які гаджети допоможуть дітям і дорослим зробити навчання ефективнішим. 

1. Нетбук

Для навчальних цілей ноутбук не обов'язково має бути потужним. Але будь-який школяр чи студент ще більше зацінить ноутбук, який легко вміщується в рюкзак чи сумку і яким можна скористатися, наприклад, на лекції, зробити нотатки. 

Обрати від 4 000 грн

2. Планшет

На планшет можна завантажити підручники. Для збереження зору користуватися додатками чи дивитися відео з освітніми цілями доречніше на більшому екрані.

Обрати від 2 000 грн

3. Смартфон 

Смартфон потрібен не тільки для зв'язку, через цей пристрій зручно дивитися завдання від вчителя, проходити олімпіади, надсилати виконані роботи тощо.

Обрати від 3 000 грн

4. Графічний планшет

Цей гаджет використовується не тільки для малювання, але й для обробки фотографій, створення дизайнерських чи архітектурних проектів. 

Обрати від 3 000 грн

5. 3D-принтер

На уроках такий принтер можна використовувати для створення власних проектів, наприклад, протипування виробів. Вчитель хімії може надрукувати тривимірні моделі молекул, а вчитель математики об'ємні фігури. Для школи такий принтер стане джерелом.

Обрати від 8 000

6. 3D-ручка

Гаджет, який дозволяє дітям власноруч створювати невеличкі об'ємні предмети, розвиває їх уяву і просторове мислення. 

Обрати від 700 грн

7. Електронна книжка

Чудовий подарунок для того, хто обожнює читати. В читалки безліч пепреваг – дисплей на основі E-ink дозволяє читати навіть при яскравому сонячному світлі, заряду вистачає набагато довше, ніж коли ви читаєте з телефону, менше напржується зір тощо.

Обрати від 2 000 грн

8. Штатив з кільцевою лампою (набір блогера)

Ви можете скільки завгодно кепкувати з тік-токерів, та вже сьогодні бренди залучають сценариcтів для зйомок TikTok-відео. А екперти вибудовують власний бренд через цю соцмережу. Від цього гаджета кожний тік-токер буде в захваті. 

Обрати від 1000 грн

9. Бездротові навушники

Бездротові навушники – необхідна умова для нормального співіснування в еру цифровізації навчання. Дорослі працюють з дому, діти на домашньому навчанні. Щоб не було какофонії, одягаємо всі навушники і не заважаємо один одному.

Обрати від 600 грн

10. Фітнес-трекер

Цей гаджет дозволяє слідкувати за активністю, якістю сну, спаленими калоріями, тобто слідкувати за параметрами здоров'я. А без гарного самопочуття і настрою не буде ефективного навчання. Отже – ця покупка також стане інвестицією в навчання. 

Обрати від 600 грн

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram