Добірка безкоштовних курсів з історії України, які стануть у нагоді при підготовці до ЗНО.

 • Повний курс з історії України для підготовки до ЗНО – як щодо подорожі Україною довжиною більше мільйона років? Подорожі з мільярдом нових імен, подій, визначень, карт, пам'яток і портретів? Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка Освіторія розробили цей спецпроект, щоб кожен міг вивчити історію України та підготуватися до ЗНО. Лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести.Безкоштовно. Без реєстрації та смс.
   
 • Історія України в історіях – у середньому поїздка людини на метро триває 20 хвилин. А тепер уявіть, що за цей час ви пронесетеся крізь сто... ні, тисячу років історії України! Поки метрополітен ламає голову де взяти машину часу, ГС "Освіторія", команда студії онлайн-освіти EdEra та викладач історії Ярослав Переходько знайшли спосіб подорожувати крізь століття. І розробили онлайн-курс «Історія України в історіях», який не тільки допоможе підготуватися до ЗНО, але й доведе, що історія не нудна наука.
   
 • Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО на платформі Prometheus – цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.
   
 • Історія України – сайт, на якому ви знайдете матеріали для самостійної підготовки до ЗНО. Також у доступі тестові завдання для перевірки засвоєного матеріалу. Є можливість перегляду результатів тесту.
   
 • Підготовка до ЗНО з історії України (онлайн курс) – освітній портал "Академія" пропонує комплексне, якісне та доступне навчання. Команда проекту завжди готова допомогти не лише у навчанні, але й у визначенні майбутньої професії, психологічно підтримати, вчасно поінформувати про зміни в програмах, дати проведення ДПА та ЗНО, кількість потрібних документів тощо.