KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерів

29 листопада Наталія Бельська в четвертий раз провела KidsClubForum і в цій публікації ми хочемо поділитися деякими меседжами з форуму. 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівВолодимир Співаковський, президент корпорації «Гранд», автор освтіньої платформи 7W

enlightenedОдна з помилок, якої припускаються засновники приватних шкіл, – вважати, що клієнти – це діти, які відвідують школу. Насправді, клієнти – батьки, які платять за школу. Тому розробляємо програму для дітей, але бачимо перед собою батьків і думаємо, за що ті готові платити. За що готові платити батьки:

- щоб дитина була щасливою,
- за безпеку,
- за зв'язки (теперішні і майбутні),
- за сервіс,
- за моду і тренди,
- за знання.

enlightenedПорахувавши кошторис свого проекту, прибутки розділіть навпіл, а витрати подвойте. 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівOlena Kukharevska, директор Liko-School та Технологічного ліцею «Ліко»
enlightened
Важливо, в якому стані я заходжу в школу, від цього залежить, як пройде робочий день.
enlightenedРаніше я боялася конкурентів, наразі – вони мої партнери! 

 

 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівІнна Фрізюк, бізнес-коуч, екс-власниця дитячого клубу Tarame

enlightenedДітей в ваших освітніх проектах підтримують ваші співробітники. Співробітників підтримуєте ви як власник, а от хто має підтримати вас? Ви самі. Не будете цього робити, ваші співробітники припинять підтримувати дітей. І це не є добре для вашого проєкту. Тому кожного разу, коли вас долають сумніви, беріть листочок і починайте фіксувати свої таланти і досягнення. Запевніть свій мозок в тому, що ви – Молодець! 

 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівМарина Романенко, психолог, власниця «Першої Дитячої Академії»

enlightenedНавчайте своїх викладачів якомога краще. Не тримайтесь за них і відпускайте.  Хтось 15 років буде з вами працювати, а хтось за 2 роки з вами вже виріс і готовий відкрити щось своє, хоч і схоже на ваш проект. Не бійтеся цього. Хай хороших освітніх проектів стане більше.

 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівСергій Ноздрачов, Gallup Certified Strengths and Entrepreneurship coach

enlightenedНе треба ростити всебічно розвинуту людину, розвивайте цілеспрямовано сильні сторони і таланти, а слабкі посиляться самі собою.

 

 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівЛюдмила Калабуха, бізнес-тренерка, автор бестселлера «Коли клієнт каже «Ні»

enlightenedКлієнти нам не друзі, а клієнти. Тримайте дистанцію.

enlightenedВірте в клієнта, в те, що він зможе купити ваші продукти і послуги. І хай цю впевненість переймуть ваші співробітники. Кризи немає. Платоспроможних клієнтів вистачить на всіх.

enlightenedПродавайте емоцію – щастя. Мета бізнесу і спілкування з клієнтом – це гроші в касі. А з грішми вже можете говорити про соціальність і самореалізацію.

enlightenedНе називайте одразу ціну, розмовляйте з клієнтом, питайте - скільки років, де живете, яка ціль, як ви дізналися про нас. Ця людина прийде до вас, бо ви запам‘яталися. Після питань повторіть все, що дізналися. І тільки тепер презентація послуги.
Потім починається робота з запереченнями. Заперечення – не кінець розмови, а кульмінація.

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівВолодимир Малічевський, експерт з підвищення ефективності організацій та побудови систем навчання 

enlightenedКерівник має так влаштувати працю колективу, щоб співробітники витрачали свій час на роботу, а не на ієрархізацію.

enlightenedЗапорукою продуктивної праці колективу слугують декілька факторів, а саме…

- відсутність «негативщиків» 

- наявність стабільного місця в ієрархії

- співробітники відчувають себе задоволеними

- лідер гарантує безпеку

- контроль і завдання направляються до правильної повторюваної дії

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівЮлія Кіреєва, власниця і керівниця мережі закладів дошкільної освіти 

enlightenedЛюбіть своїх співробітників, вони потім будуть любити вашіх клієнтів.

 

 

KidsClubForum4: найкращі цитати від спікерівНаталія Бельська, засновник та керівник форуму KidsClubForum
 

enlightenedНа ринку приватної дитячої дошкільної та шкільної освіти збільшується конкуренція і це призводить  до того, що деякі проекти укрупнюються, деякі трансформуються, створюють франшизи. Але проекти і франшизи «без продукту» швидко закриваються.

enlightenedЩе важливішим для батьків став рівень викладачів, тому приватні освітні заклади відкривають власні освітні проекти і програми для своїх викладачів, для того щоб постійно навчати і підвищувати кваліфікацію педагогів.
enlightenedСпілкування з батьками переходить в онлайн-програми, де можна стежити за освітнім процесом, спілкуватися з викладачами. 

enlightenedНовою тенденцією цього року стаоо поширення онлайн-проектів  для дітей на різну тематику.