Я вже розповідала, чому і як заохочую дітей брати участь в онлайн-олімпіадах з математики, та як я вирішила питання з записом домашньої роботи. Сьогодні поділюся своїм лайфхаком для вчителів, як урізноманітнити домашнє завдання і не перевіряти при цьому купу зошитів.
На сайті «На Урок» відкрито нову рубрику «Тести». Вчитель самостійно створює тест з варіантами відповідей на сайті, а потім генерує кнопку «Домашнє завдання» та встановлює термін виконання. На сайті з’являється код, під яким учні знайдуть цей тест за посиланням join.naurok.ua. На цій сторінці учень введе своє прізвище та ім’я, код, наданий вчителем, і попаде на сторінку тесту, що задав учитель.
Виконавши тест, учень відразу бачить свій результат, а також ті завдання, де були допущені помилки. Учитель бачить результат, і в нього вже всі домашні завдання перевірено! Оцінки можна виставляти в журнал!
Крім цього, вчитель, виконавши певні завдання, отримує сертифікати різного рівня про те, що у своїй роботі він створює і використовує інтерактивні онлайн-тести. А також можна використовувати тести, створені іншими вчителями, що є в базі тестів.
Хочу сказати, що така форма цікава і зручна як для учнів, так і для вчителів. Витратити 30-45 хвилин на створення тесту – це менше, ніж перевірити дві пачки зошитів. Мої учні просять такі домашні завдання щоуроку. Звичайно, замінити всі письмові роботи так не доцільно, але якусь частину потрібно.
Гадаю, що така форма роботи вам теж сподобається.
Коментарі 11
Макс
Просто піздєц! Уроків багато,нічого не успіваю,вчителі уроків задають дохера уроків,кошмар!!!!!!!!!!!!
Вікторія
Я люблю виконувати домашні завдання!😀😍😍😍
Макс
Виконаєш замість мене????
Марина
Цікаво і захоплююче. Мені сподобалось. Дитина взахваті. Спасибі за таку альтернативу. Світ рухається вперед і треба з ним рухатися. Наші діти - це сучасні, освідченні і унікальні люди. Нове покоління. Дякую!
Наталія
Подібні завдання дозволяють економити час, дарують діткам часткове зменшення написання в зошиті. Завдяки застосуванням подібних новітніх технологій, дітям стає цікаввшим освітній процес. Хоча це, все ж, не має бути єдиним варіантом домашніх завдань, звичайно.
Анна
Сучасні інформаційні технології відкривають унікальні можливості для наших дітей. І нашим дітям це дуже подобається. Швидко, зручно і практики. І це все залишає тільки позитивні емоції))))) Велике Вам Дякуємо
Ірина
Дуже цікава та актуальна форма для сприймання та вивчення матеріалу! З врахуванням дуже високої залученості дітей до використання гаджетів , в даному випадку , така форма навчання є невід’ємною та необхідною! Дякую за актуальне та корисне ноу хау в навчанні!
Анастасия
Огромное спасибо за такой удобный и интересный для наших детей формат. Больше всего радует, что такие задания мы можем выполнять по дороге домой из машины в лёгкой форме общения.
Наталія
Сьогодні світ комп'ютерних технологій .Тому на мій погляд така форма навчання дуже цікава. Мій син сприймає краще інформацію в тестовій формі,ніж ту яка подається в книгах... Дякую за спроби зроби навчання наших дітей більш цікавим та простим.
Валерія
Дякуо за цікаву альтернативу, дитина завжди з великим задоволенням виконує завдання в електронному вигляді. Побіільше би таких вчителів, які хочуть і можуть внести щось нове в навчанні.
Тетяна
Мені як мамі і моєму синові дуже подобається така форма роботи, адже дітям у віці 10-12 років цікаво працювати в незвичайних умовах. Син із задоволенням вирішує тести і задачі в такому форматі 👍🏻
Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.