Попереду святковий зимовий період і у вас неодмінно з'явиться час для перегляду різдвяно-новорічних анімацій всією родиною. Пропонуємо добірку з найкращих сучасних повнометражних мультфільмів. А добірку з новорічно-різдвяними фільмами дивіться тут. Зберігайте собі і діліться з іншими.

1. Секретна служба Санта Клауса (2011)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Санта-Клаус зі своїми вірними помічниками-ельфами, працює не покладаючи рук. Адже попереду Різдво, і йому належить доставити мільйони подарунків дітям в різних куточках планети. Однак навіть сама налагоджена система може дати збій. Так сталося і в цій історії – Санта-Клаус забув покласти під ялинку довгоочікуваний подарунок маленькій дівчинці. Через це починається справжній переполох і молодший син Санта-Клауса Артур відправляється в захоплюючу подорож, щоб доставити подарунок дівчинці.

2. Врятувати Санту (2013)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

В основі цієї анімації неймовірні пригоди Ельфа Бернарда, на якого покладено складне завдання. Щоб захопити владу в світі, лиходії крадуть у Санти чарівні сани, зна яких він розвозить подарунки дітям, подорожуючи в часі. Через це Санта не зможе потрапити до дітей на свято і привітати їх. Ельф Бернард вирушає на розшуки крадіїв саней, а на допомогу йому приходять віддані друзі.

3. Полярний експрес (2004)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Пригодницький анімаційний фільм «Полярний експрес» знятий за мотивами однойменної дитячої книги відомого американського письменника Кріса Ван Оллсбурга. У центрі сюжету маленький хлопчик, який не вірить в Санта-Клауса. Якось, в переддень Різдва, він прокинувся від дивних звуків, вийшов на вулицю і побачив Полярний Експрес, кондуктор якого повідомляє хлопчику, що поїзд прямує на північний полюс, де всі пасажири зможуть зустрітися із Санта-Клаусом. Головний герой потрапить у безліч пригод, а ви портрапите разом з ним в чарівну подорож.

4. Ніко – шлях до зірок (2008)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Головний герой пригодницького мультфільму «Ніко: Шлях до зірок» – оленятко на ім'я Ніко. Він ніколи не бачив свого батька, але одного разу мати йому розповідає, що його тато – один з тих оленів, які служать Санта Клаусу. Ніко приймає рішення  розшукати його. Заручившись підтримкою свого вірного друга, летючої білки Джуліуса, він вирушає в повну пригод подорожей. По дорозі вони знайомляться з веселим і смішним горностаєм Вілмою, який погоджується допомогти їм відшукати шлях до будинку Санта-Клауса. Незабаром компанія дізнається про те, що Санті і його оленям загрожує велика небезпека – зграя лісових вовків вирішила напасти на них.

5. Нико 2 (2012)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Друга частина про Ніко продовжує розповідати про пригоди сміливого оленяти. Йому вдалося відшукати свого батька, і тепер він мріє стати літаючим оленем. Хоч батьки Ніко і не разом, вони все одно часто бачатися з батьком, і той навчає його вмінню літати.
Одного разу, напередодні Різдва, Ніко разом з друзями – летючої білкою Джуліусом, горностаєм Вілмою і молодшим братом Джонні – відправляється в ліс пограти. Але в самий розпал гри трапляється непередбачене, і Джонні кудись пропадає. Друзям не залишається нічого іншого, як відправитися на його пошуки.

6. Ґрінч (2018)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Щороку на Різдво його спокій порушується все більш яскравими і гучними святкуваннями. Коли Грінч дізнається, що в цьому році люди збираються відзначати свято в три рази масштабніше, ніж раніше, Грінч розуміє, що є тільки один спосіб повернути жадану тишу і спокій: він повинен вкрасти Різдво. Йому вдається прикинутися Санта-Клаусом в переддень свята і навіть вкрасти візок з оленями. Але згодом все піде не так, як запланував Грінч.

7. Льодовиковий період. Різдво мамонтів (2011)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Коли Сід випадково руйнує різдвяний камінь, Менні говорить йому, що Сід потрапив у чорний список Санти, і що лінивцеві доведеться летіти на північний полюс просити вибачення у Санти. На північному полюсі Сід хотів все зробити як краще, але тільки погіршив ситуацію. Тепер справа за Менні і компанією, тільки вони об’єднавшись збережуть Різдво для всього світу!

8. Клаус (2019)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Лінивий і розпещений Джаспер пропускає більшість занять в академії листонош. Батько, власник поштової імперії, вирішує провчити сина і відправляє його в далеке засніжене містечко Смірінсбург. Перед Джеапером батько ставить майже нереальне  завдання: за рік обробити шість тисяч листів, щоб повернутися додому. У містечку йде війна двох кланів, тому писати нікому і просто нема чого. Зневірений Джаспер відправляється до самітника Клауса, готового роздати дітям міста старі іграшки, а в Джаспера з'являється план, як набрати заповітну кількість листів і повернутися додому.

9. Смолфут (2018)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Ця анімаційна стрічка розказує легенду про бігфута («велика нога», снігова людина) навпаки. Одного дня молодий розумний єті знаходить дещо, що всі вважали вигадкою — людину (смолфут — «маленька нога»). Усі, крім членів таємного товариства СРТ (Смолфутівське розшукове товариство). Новина про цього «коротконога» дарує йому славу та шанс на стосунки з дівчиною його мрій. Крім того, це відкриття неабияк бентежить усіх мешканців поселення єті, адже з'ясовується, що поза їхнім невеличким сніговим містечком існує цілий великий світ. І вони пізнають його у запальній історії про дружбу, відвагу та радість відкриттів.

10. Вартові легенд (2012)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Казкові герої дитинства – Санта-Клаус, Великодній кролик, Зубна фея і Піщана людина є вартовими легенд, які захищають дітей, їх мрії, надії та сни. Несподівано проти вартових виступає злий Бабай, який хоче вкрасти дуже важливу річ — дитячі сни — і замінити їх своїми кошмарами, змусивши дітей повірити в те, що Вартових не існує. Луноликий (Місяць) обирає нового Вартового — непосидючого духа зими на ім'я Джек Холод.

11. Різдвяна історія (2009)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Екранізацією повісті відомого класика світової літератури Чарльза Діккенса. Події анімації розгортаються навколо літнього чоловіка на ім'я Ебенезер Скрудж. Він страшний скнара і кожен день думає лише про те, як би заощадити зайвий цент. У нього немає ні крапельки жалю до бідних людей, та й до всього іншого. Для Скруджа дружба і любов незначущі, а Різдво він і зовсім не вважає за свято. Однак, одного разу Ебенезеру доведеться пережити ще раз своє минуле і побачити сьогодення і майбутнє, що змусить його по-іншому поглянути на навколишній світ і назавжди змінить героя в цілому.

12. Крижане серце (2013)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Король і королева Еренделлу виховують двох прекрасних доньок. От тільки біда, старша з них має магічну силу і здатна перетворювати все на сніг і льод. І ось одного разу, під час гри з сестрою Анною, Ельза ледь не вбиває своєю магією сестру. Коли померли батьки, керування на себе має взяти принцеса Ельза, але вона не впоралася зі своїм магічним даром і сховалася високо в горах, щоб не нашкодити своєму народові. На її пошуки вирушає молодша сестра Анна, яку погоджується супроводжувати торговець льодом Крістофф, разом зі своїм оленем Свеном. Попереду їх чекає безліч випробувань і пригод.

13. Крижане серце 2 (2019)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Через три роки після подій, розказаних в першому фільмі, Ельза, її сестра Анна, Крістофф, олень Свен і сніговик Олаф вирушають за межі королівства Еренделл на північ, де героям належить розкрити давню таємницю їх рідної країни і дізнатися, звідки у Ельзи магічні здібності.

14. Каспер: Різдво привидів (2000)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Дружелюбний привид не наслідує супнівному прикладу дядьків і просто насолоджується наближенням Різдва. Однак незабаром в його житті з'являється величезний зелений монстр, якому не подобається поведінка Каспера. Маленький добрий привид отримує  ультиматум – якщо він не налякає хоч одну людину, то опиниться разом із своїми дядьками у непрглядній темряві. Щоб ускладнити виконання завдання, строгий владика посилає головних героїв в наіріздвяніше місто Кріс в штаті. Герої відлітають до міста Крус, де Каспер знайомиться з доброю дівчинкою.
 

15. Снігова битва (2015)

15 новорічно-різдвяних мультфільмів для усієї родини

Щоб розважити себе під час зимових канікул, діти з невеликого села вирішують організувати масову «битву сніжками». Лідерами протиборчих сторін стають 11-річні Люк і Софі. Софі та її команда захищають добре укріплений сніжний форт від набігів команди суперників. Перемогу отримає та команда, яка буде утримувати форт на момент закінчення канікул.

Читайте також: Дайджест святкових подій грудень 2019 – січень 2020
та

50 новорічно-різдвяних фільмів для всієї родини