Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Юридичне айкідо. Тренінг для підлітків

Тетяна Патокова 29 Листопада 2019 Київ 735

Що таке айкідо? Самозахист, ефективна оборона, вірний шлях. 

Що таке юридичне айкідо — це навички дорослого життя, яким не навчають у школі. Як влаштуватись на робот? Як відкрити рахунок у банку? Що робити, коли затримала поліція? А якщо мене обшукують у супермаркеті охоронці? Я можу підписати договір на аренду житла? Я можу стати засновником підприємтсва, і які наслідки це матиме? В реальному житті підлітки кожного дня стикаються з великою кількістю питань, ризиків і, на жаль, шахраїв. Не на всі питання відповідають у школі, а якщо і розповідають по права та обов’язки, не завжди зрозуміло, як все працює на практиці. Як захистити себе, якщо батьків немає поруч, і що робити в незнайомій ситуції — все це мирозглянемо і опрацюємо на курсі.

Авторська програма Надії Тарасовой для підлітків 14-17 років

Програма занять: 

1. Мої права. Навіщо підлітку знати про свої права. Як це захищає в реальному житті? Що мені гарантує держава і що я маю робити смостійно. Перегляд фільму і обговорення/судовий розгляд за сюжетом фільму.

2. Я влаштовуюсь на роботу. Моя правоздатність і дієздатність. Як знайти роботу? Які документи підписати? Скільки годин працювати? Як отримати гроші за роботу? Як звільнитись? Що таке стаж роботи і навіщо він потрібен? Які документи мені можна підписувати? В яких випадках я можу отримати права як у дорослого? Перегляд фільму і обговорення/судовий розгляд за сюжетом фільму.

3. Адміністративна і кримінальна відповідальність, злочин. Що буде, якщо я порушу закон? Яка різниця між правопорушенням і злочином. Як і за що я відповідаю. За що відповідають мої батьки. Що таке кримінальна відповідалність підлітка. Як пом’якшити покарання? На що в житті впливає судимість? Перегляд фільму і обговорення/судовий розгляд за сюжетом фільму.

4. Я і поліція. Що робити, якщо затримала поліція? Чи можуть мене допитати? Які мої права? Як реагувати на залякування. Хто є моїми законними представниками? Чи можуть мене оштрафувати чи ув’язнити? Перегляд фільму і обговорення/судовий розгляд за сюжетом фільму.


Організатор: Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

29 Листопада 2019 - 20 Грудня 2019

17:00 - 19:00

бульвар Шевченка, 36Б

https://www.startnow.com.ua/k-course/law-rights/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

м. Київ, бул. Шевченка, 36Б

(067) 466-4024

(067) 441-6290

http://www.startnow.com.ua/

https://www.facebook.com/startnow.school

Написати повідомлення
Події