Як побудувати довірливі відносини між батьками і дітьми

Марина Петруня 29 Січня 2020 Київ 153

29 січня о 19:00 запрошуємо вас приєднатися до зустрічі Книжкового клубу для свідомих батьків на тему «Як побудувати довірливі відносини між батьками і дітьми". Разом із професійним коучем Оленою Івановою поговоримо про підхід у спілкуванні з дітьми, який допомогає домовлятися і створювати гармонійні батьківсько-дитячі відносини, та книжку «Дocить icтepик! Кoмплeкcний пiдxiд дo гapмoнiйнoгo виxoвaння дитини» Деніела Сігела

Спікерка: Олена Іванова, професійний коуч МЕУК (Міжнародного ериксоновського университету коучингу), бізнес-тренер, авторка проєкту "МІСТ: побудова довірливих відносин між батьками і дітьми"
_____________________
Усі діти різні. Жоден метод виховання чи стратегія не працюватиме безвідмовно в усіх випадках. Та домогтися дисципліни та навчитися співпрацювати з дітьми більш ніж реально.
Вже 29 січня ми зустрінемося зі Оленою Івановою та дізнаємося про особливості функціювання мозку, поспілкуємося, що таке дисципліна саме для вас та навчимося створювати гармонійні відносини з дитиною.

📍29 січня, 19:00, КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати, м. Київ, вул.Голосіївська 13Г

Подія безкоштовна, але за попередньої реєстрації — http://bit.ly/2IYigax


29 Січня 2020

19:00 - 20:30

вул. Голосіївська, 13Г, школа КМДШ

https://www.facebook.com/events/510811646460488/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Дописи
Події