Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Презентація мистецького медіапроєкту «Ми»

Мистецький медіа-проект МИ 17 Жовтня 2021 Львів 56

17 жовтня о 19:00 на малій сцені Театру Лесі Українки відбудеться презентація львівського мистецького мультимедійного медіа-проєкту “МИ” та показ циклу репортажів про пандемію, створених його авторами.

 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

 

Наприкінці березня 2020 року нам як представникам сучасного українського театру стало зрозуміло, що всі звиклі для нас способи взаємодії зі світом та нашою аудиторією стали неможливими на невизначений час. Під питанням опинилось сама можливість подальшого існування незалежного театру як такого. Ця криза стала для нас потужним поштовхом для пошуку нових форм взаємодії зі світом,” - розповідає автор проєкту Сашко Брама.

 

Після введення першого локдауну режисери Сашко Брама з Оленою Апчел  започаткували ініціативу, в межах якої заохотили представників різних соціальних груп вести відеодокументацію свого життя в умовах карантину. За кілька місяців до проєкту приєдналось понад 200 людей. Сашко почав монтувати та викладати в мережу мініфільми, в яких люди ділилися тим, що відбувається з ними за умов локдауну. Так виник проект “МИ”.

Після завершення локдауну театральний режисер взяв камеру і поїхав у “червону зону” до Чернівців, щоб знімати роботу лікарів інфекційного відділення. Почалась нова сторінка проєкту “МИ”, у межах якої повстав цикл репортажів на актуальні соціальні теми, зокрема, про медиків, волонтерів, лідерів антиковідного руху, безхатьків та жертв сімейного насилля в час пандемії.

 

„Ми намагаємось проникати у різноманітні середовища та досліджувати парадоксальні процеси та зміни, сучасниками та свідками яких ми є. Вглядатися у зони турбулентності, суспільних розколів та сплески пробуджених колективних зусиль. Досліджувати історичне через глибоко суб’єктивне та приватне,” - підкреслює продюсерка та сценаристка проєкту Марія Ясінська.

Під час презентації у Театрі Лесі відбудеться зустріч з командою проєкту: режисером та оператором Сашком Брамою, продюсеркою та сценаристкою Марією Ясінською, репортеркою та публіцисткою Людмилою Баталовою.

 

ТИЗЕР

https://youtu.be/a96WfpF_l2E

 

За словами організаторів, на основі зібраного матеріалу митці розробляють концепцію і матеріали для мультимедійного перформансу та документального фільму, над яким готуються працювати згодом.  Партнером презентації проєкту та майбутнього показу перформансу є Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки. Мультимедійний медіа-проєкт “МИ” втілюється за підтримки Українського Культурного Фонду.


17 Жовтня 2021

19:00 - 20:30

вулиця Городоцька, 36, Львів,

https://fb.me/e/13G0kIWCz

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події