Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Pechersk School International запрошує на день відкритих дверей

Освіта Нова 15 Лютого 2024 Київ 254

Печерська міжнародна школа (PSI Kyiv) організовує день відкритих дверей. Під час нього батьки зможуть дізнатися більше про навчальний заклад, познайомитися з лідерами навчального процесу, а також довідатися більше про освітні можливості для своїх дітей. 

Дні відкритих дверей відбудуться у двох форматах:

  • онлайн на платформі Zoom, 15 лютого о 18:00 (за київським часом);
  • офлайн у школі, 27 квітня о 10:00.

Серед спікерів на події будуть директор школи Трей Голланд і керівник навчального процесу Девід Тігхелаар. Під час обох сесій відвідувачі матимуть змогу поставити питання й отримати необхідну інформацію стосовно вступу й процесу зарахування дітей до школи. 

International Baccalareatte - міжнародна освітня програма в Україні

Головна концепція програми International Baccalareatte полягає у всебічному розвитку дитини.

Навчальна програма Дитячого садочку та Початкової школи PSI Kyiv включає вивчення базових предметів IB PYP (Primary Years Programme). Учні (-иці) досліджують навколишній світу крізь «гру» та отримують нові знання в постійній інтеракції з класними керівниками «homeroom teacher» та їх асистентами «teaching partners». Наприкінці програми початкової школи, діти презентують дослідження в рамках події PYPX (симпозіум проєктів та дослідницьких робіт), теми яких було обрано учнями (-ицями) з огляду на їхні хобі або глобальні проблеми, з якими стикається людство (екологія, політика тощо). 

Починаючи з 6 класу, діти отримують більше самостійності та взаємодіють з різними викладачами, а кожен клас має вчителя «advisor» (куратора) в ролі наставника.

У середній школі учні (-иці) займаються за програмою IB MYP (Middle Years Programme). Вони вивчають комплекс загальних предметів та поглиблюються у закріплення фундаментальних базових знань: теорія та її практичне втілення. Навчальний процес побудовано на принципі «inquiry» (запит) та дозволяє учням (-ицям) приймати участь у дискусіях, дослідженні гіпотез та навчальних експериментах - повноцінна проєктна робота. 

У старшій школі (IB Diploma Programme, DP) учні (-иці) обирать декалькі предметів з поглибленим рівнем вивчення; іде ретельна підготовка до вступу до вищих навчальних закладів. Учні (-иці) DP мають гнучкий вибір предметів з урахуванням кар'єрних прагнень. Програма включає написання есе для розвитку критичного мислення. Теорія пізнання (TOK) сприяє інтеграції знань, а CAS (creativity, activity, service) розвиває творчість, фізичну активність та громадську активність. 

Шлях у майбутнє

Випускники Печерської міжнародної школи здобувають можливість вступати в найпрестижніші університети світу. Серед них: Гарвардський університет, Кембриджський університет, Швейцарська Вища Технічна школа Цюріха, Мельбурнський університет та Нью-Йоркський університет в Абу-Дабі.

Випускники відзначають учителів, спільноту та освітню програму як ключові фактори свого успіху. Дізнатися більше про випускників школи можна тут.

Зареєструватися на Дні відкритих дверей у Печерській міжнародній школі можна за цим посиланням.

Більше про Печерську міжнародну школу читайте на сайті або дізнавайтеся в соціальних мережах:

Читайте також
10 порад від психолога, які допоможуть натренувати в собі резильєнтність

10 порад від психолога, які допоможуть натренувати в собі резильєнтність

Вчимось протистояти стресу, тривожності та вигоранню
31.01.2022 0
13 дієвих фраз, що дійсно допомагають дитині заспокоїтися

13 дієвих фраз, що дійсно допомагають дитині заспокоїтися

13 фраз, що стануть у пригоді, коли дитина відчує негативні емоції
05.06.2019 0

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram


15 Лютого 2024 - 27 Квітня 2024

18:00 - 10:00

Онлайн/Офлайн (в школі: Київ, вул. Віктора Забіли, 7А)

https://schoolnavigator.com.ua/uk/posts/pechersk-school-international-zaproshuie

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події