Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Інноваційний англомовний дитячий табір в Карпатах DEC Camp

Kristina Rekunova 17 Червня 2018 Мигове 4580

DEC camp - це простір для здорового розвитку, формування життєвих компетенцій і самореалізації кожної особистості. DEC Camp - це інноваційний дитячий табір в Мигово (Карпати), де ми вчимо дітей змінювати світ, починаючи з себе! Протягом 2-ох тижнів незабутнього корисного відпочинку кемпери не тільки перебувають у англомовному середовищі, але також развиваюсть такі необхідні навички сучасного світу, як творче мислення, позитивна комунікація, командна робота, емоційний інтелект, вирішення глобальних завдань та саморефлексія.

Усі спеціалісти DEC Camp - сертифіковані спеціалісти - 10 вчителів на 20 важатих. Окрім того з нами профессійни лікарі, психологи, кухарі та охорона.

Що ще чекає на дітлахів у DEC Camp?

 • 4-х місне проживання і 5-ти разове харчування
 • 15 годин табірних активностей з 12 різних напрямків на вибір
 • 20 годин проектної роботи в розрізі 6 професій майбутнього
 • цілодобовий супровід 
 • трансфер з Києва та Одеси: поїзд + автобус
 • індивідуальний фідбек про дитину від вчителів, вожатих і психолога
 • 30 годин занять англійською з native- speakers
 • 1 з 2 базових екскурсій на вибір

Чим DEC Camp відризняється від інших таборів?

 • Краща альтернатива мовним центрам за кордоном: В DEC сamp працюють сертифіковані педагоги і вожаті native-speakers з США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії та інших країн. Щороку перед початком табірного сезону вони проходять 100 годин тренінгів та навчання за стандартами Американської асоціації таборів.
 • Англійська набуває сенсу: Перебування кемперов протікає на головному мовою табору - англійською. На уроках вони пишуть листи в NASA, за обідом обговорюють афоризми Стіва Джобса, на талант-шоу виконують пісні Imagine Dragons, а на ніч слухають "Алісу" в оригіналі. Використовуючи англійська для вирішення конкретних завдань тут і зараз, кемпери буквально закохуються в його вивчення. Так включити самомотивацію в школі - майже неможливо.
 • Професії майбутнього від провідних університетів світу: У таборі дітей чекають 6 базових курсів про професії майбутнього на вибір. Курси розроблені спільно з нашими партнерами: European University, Swiss Education Group, Vancouver Film Academy.
 • Команда DEC camp - це ментори дітей і партнери батьків: Ми супроводжуємо і підтримуємо кемперов на шляху дорослішання і становлення далеко від батьків. У таборі постійно працюють 2 психологи, готові допомогти дитині розібратися в будь-якому питанні, від адаптації в таборі до проблем в спілкуванні з дітьми.

Детальну програму, розклад змін та дня кемперов дивіться у нас на сайті!


Організатор: Інноваційний табір "DEC camp"

17 Червня 2018 - 24 Серпня 2020

09:00 - 19:00

Мигове, Карпати

http://dec.camp/migovo/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Наталія

Яка ціна? Умови?Вік дитини?


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Інноваційний табір "DEC camp"

Київська область, Мигове

+380 44 334 34 01

(067) 506-2058

http://dec.camp/migovo/

https://www.facebook.com/camp.dec/

Написати повідомлення
Події