Чесно і про тьюторинг (для свідомих батьків)

Освіта Нова 21 Червня 2018 Київ 378

🔊 Чули про "тьютора"/"тьюторинг", але досі не маєте чіткого уявлення, що це таке й навіщо це Вашій дитині? Унікальний захід для свідомих батьків про тьюторинг в молодшій та середній школі може нарешті прояснити ці білі плями сучасної української педагогіки ;)

ВІД КОГО? Практичним досвідом втілення тьюторських практик будуть ділитися батьки, учні, та, звісно ж, тьютори School Horse Club SP 🐎 (https://www.facebook.com/SchoolHCSP/), які є випускниками International Academy of Tutoring та сертифіковані на рівні ІІ ступеню від Collegium Wratislaviense (Польша)

ДЛЯ КОГО? Захід орієнтований на батьків, які шукають Школу та надійних вчителів для своїх дітей, яким цікаво дізнатися чи поглибити знання про тьюторів/тьюторство з цілісного досвіду затишної школи за містом 🏡

ПРО ЩО? Про все, що захочете спитати ;) Також буде декілька дієвих тьюторських інструментів для батьків та їх дітей з досвіду тьюторів School Horse Club SP 🐎 (SchoolinG).

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО? Зараз доволі багато різних трактувань понять "тьютор" та "тьюторство", що дуже викривлюють чи надто спрощують справжню суть цих понять, а, отже, і значення тьюторства для розвитку Дитини. 💎 Тому є величезна доцільність проясняти це з чітких позицій визнаних закладів, що впроваджують тьюторські технології. 

🕕 КОЛИ? 21 червня, четвер, з 18.00 до 20.00

↪ ДЕ? Приватна школа "Афіни", вулиця Андрія Головка, 13/1

✔ ЯК ПОТРАПИТИ? За попередньою реєстрацією у гугл-формі https://goo.gl/forms/FstOX3qez5WGGaTF3


Організатор: School Horse Club SP

21 Червня 2018

18:00 - 20:00

ул. Андрея Головко, 13/1, Kyiv, Ukraine, 03110

https://www.facebook.com/events/232121784220359/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

School Horse Club SP

Киево-Святошинский р-н, с. Горбовичі, вул. Заповідна 1

+38(067)209-50-74

https://www.facebook.com/HorseClubSP/


Події