Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

АВТОРСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДИТЯЧИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ «ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ. ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ»

Олександра Кучер 25 Січня 2019 Київ 1475

На кого розрахований цей курс:

Власники приватних дитячих садочків, шкіл, студій розвитку, які прагнуть організувати якісну систему управління фінансами та готові вчитися і працювати над цим питанням.

Структура курсу

2 тренінгових заняття оф-лайн формату та 5 практичних завдань для самостійного виконання

Презентація з матеріалами до тренінгових занять (важливі питання, які потребують подальшого опрацювання та/або особливої уваги), робочий зошит із описанням теоретичної складової питань, практичні (розрахункові приклади), корисні лінки та місце для нотаток.

Тренінгове заняття № 1  (25 січня 2019 року)

Перші кроки у фінансах

1. Як це управляти фінансами:

a. Що для цього необхідно знати;

b. Що для цього необхідно зробити;

c. Як це зробити;

d. Хто має це зробити.

2. Базові поняття про фінанси та фінансову звітність:

a. Активи, власний капітал та зобов’язання бізнесу;

b. Доходи, витрати, прибуток бізнесу;

c. Рух коштів в бізнесі;

d. Ефективність, результативність;

3. Облік, облікова інформація та облікова система:

a. Для чого потрібен облік;

b. Облікова інформація: від формування до використання;

c. Що таке облікова система: різновиди облікових систем, необхідні вимоги до них, важливі нюанси в роботі.

4. Регламентована звітність та податки:

a. Що таке регламентована звітність: що це, хто має її робити і чому це варто робити правильно;

b. Податки: які, скільки, коли;

c. Яку систему оподаткування обрати: принципові відмінності, нюанси, які варті уваги;

d. Відповідальність за порушення встановлених правил зі сплати податків;

5. Перші підсумки та підготовка до самостійної роботи.

Самостійне заняття № 1

Базові фінансові поняття, розрахунок простих фінансових показників

Практичний приклад та покрокове розв’язання

Завдання: за наведеним матеріалом виправити помилки у запропонованому варіанті розв’язання, проаналізувати причини помилок та обґрунтувати власне рішення.

Самостійне заняття № 2

Аналіз фінансової звітності

Завдання: прочитати наведений приклад фінансової звітності з урахуванням отриманої інформації на тренінгу та зробити висновки щодо якості управлінських рішень, які привели до таких результатів та запропонувати власні напрямки подальшого розвитку подій.

Самостійне заняття № 3

Облікова інформація та інформаційна база даних

Завдання: із запропонованих варіантів обрати той, що є прикладом бази даних, продумати та побудувати приклад власної бази даних із урахуванням знань, отриманих на тренінгу.

Самостійне заняття № 4

Податки

Завдання: за наведеними даними обрати систему оподаткування, яка буде оптимальною та обґрунтувати власне рішення, вказати які фактори визначили саме такий вибір.

Самостійне заняття № 5

Творче завдання: скласти перелік запитань до свого бухгалтера (відповідального за ведення обліку, уявного бухгалтера), які вам допоможуть зрозуміти фінансовий стан вашого бізнесу.


Тренінгове заняття № 2 (8 лютого)

Вирішення практичного кейсу з побудови системи управління фінансами

На вибір учасників ми можемо це зробити на прикладі роботи дитячого закладу одного з учасників або спікер запропонує реальну збірну модель (на прикладах інших закладів без розкриття конфіденційної інформації).

Важливо!

Курс розрахований практичне відпрацювання теоретичного матеріалу, який учасники отримають на тренінговому занятті. Це є необхідною умовою для засвоєння матеріалу та подальшої роботи в групі на тренінговому занятті № 2. Учасники, які не будуть самостійно працювати не зможуть бути ефективними в подальшій роботі.

Підчас виконання завдань учасники зможуть задавати питання спікеру в онлайн-чаті а також будуть отримувати індивідуальний лист оцінювання за кожним завданням.

За виконання кожного практичного завдання учасникам будуть нараховуватися бали за певними погодженими правилами. В підсумку, після виконання всіх завдань, буде сформовано рейтинг, перші 2 учасника із максимальною кількістю балів отримають на вибір: безкоштовну консультацію з фінансів тривалістю півтори години в форматі скайпу або консультації із виїздом спікера тривалістю 2 години зв знижкою 50% (стандартна вартість 1500 грн., вартість зі знижкою 750 грн.)

Чому саме такий формат?

Власник не має все робити самостійно і фінанси не виключення. Але власник є першим зацікавленим в тому, щоб фінансова система бізнесу працювала як швейцарський годинник: точно, довго і не давала збій. Ось чому важливо розібратися принаймні в азах самостійно. Це не означає, що ви будете власноруч робити всі звіти, приймати кошти, бігати до податкової, це означає, що ви не будете путати ПДВ з ПДФО, прибуток з надходженням коштів, а ще будете розуміти про що говорить ваш бухгалтер.

Цей курс дасть відповіді на найбільш популярні питання власників-початківців та дозволить крокувати впевнено далі у вирішенні фінансових задач, проте не зробить із вас фінансового директора 

Спікер: Янишена Катерина

Дати проведення практикумів: 25 січня, 8 лютого 2019 року

Час: 11.00 – 16.00 (обід: з 13.30 до 14.00)

Вартість участі: 4000 грн, при оплаті до 23 грудня – 3000 грн, до 11 січня – 3500 грн.

Адреса проведення практикуму: м. Київ, вул. Бальзака 55 б, Тренінговий центр Тотоша

Реєстрація на курс за тел. (050) 974-50-35, (067) 384-35-14 або за посиланням: https://biz.totosha.kiev.ua/2018/12/avtorskij-navchalnij-kurs-dlya-vlasnikiv-privatnih-dityachih-osvitnih-zakladiv-osnovi-upravlinnya-finansami-dlya-pochatkivtsiv/


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Дописи
Події