Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Школа науки і експерементів для дітей

Освіта Нова 30 Червня 2017 Львів 802

“Школа науки для дітей “Земля талантів” – це заняття у школі наукових експериментів та чудес, які містять основи практичних знань з різних сфер науки.

Мета “Школа науки для дітей “Земля талантів” – зацікавити дітей займатись наукою, виховати любов до навчання та експериментів. Для більшої наочності та отримання глибинних знань заняття для дітей супроводжуються оригінальними дослідами і різноманітними експериментами, які діти зможуть проводити самостійно під керівництвом наших вчителів-коучів.

Яка програма і як відбуваються заняття у “Школі науки для дітей “Земля талантів”.

Програма “Школи науки для дітей “Земля талантів” адаптована під вік дітей 6-10 років і базується на шкільній програмі з фізики, хімії та природознавства. Програма використовує тільки ті аспекти науки, які люди використовують у житті. Важливо зазначити, що згідно програми, усі досліди та експерименти проводяться без використання небезпечних речовин і абсолютно безпечні для дітей. “Школа науки для дітей “Земля талантів” – це дуже цікаво, пізнавально і головне важливо для розвитку Вашої дитини!

На заняттях “Школи науки для дітей “Земля талантів” відбувається вивчення елементів хімії, фізики, природознавства та інших предметів. На прикладі конкретних видовищних експериментів та дослідів діти отримують початкові та фундаментальні знання про хімію, фізику і різні явища в природі.

Заняття відбуваються: у середу з 14:20 до 16:20
Максимальна кількість дітей у групі – 10 учасників. Залишилось ще 7 (сім) вільних місць.
Вартість школи науки для дітей: 799,00 гривень. 


30 Червня 2017

проспект Червоної Калини 62А, ТЦ "Інтерсіті", 2 поверх

https://lviv.dityvmisti.ua/rozvitkova-shkola-dmitra-gladuna-zemlya-talantiv/shkola-nauki-i-eksperimentiv-dlya-ditej/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Дописи
Події