Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Технічна студії "Винахідник" - міжнародна мережа позашкільних освітніх закладів, де діти віком від 3 до 16 років навчаються на курсах, від раннього розвитку до робототехніки та програмування, за допомогою навчальних конструкторів LEGO.
Вихованці «Винахідника» регулярно беруть участь у змаганнях українського (ROBOTICA, FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior) та міжнародного масштабу (World Robot Olympiad).
З 2008 року відкрито 25 студій в Україні та Молдові, у яких навчаються понад 12000 вихованців.
Вивчати робототехніку, IT, інженерію, фізику, механіку, архітектуру та інші природничі науки цікаво та захопливо у Технічних студіях «Винахідник»! Ваша дитина опанує навички конструювання, дрібної моторики, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення, програмування, що допоможе їй здобути актуальну професію майбутнього!

Перелік курсів в Технічних студіях «Винахідник»:

I. Для дітей віком 3-6 років
1. "Перші відкриття" (3-4 р.).
2. "Світ навколо" (4-5 р.).
3. "Винаходи людства" (5-6 р.).
4. "Підготовка до школи" (5-7 р.).

II. Для дітей віком 6-10 років:
1. Юні інженери" (6 -7 р.).
2. Захоплююча математика LEGO" (6-8 р.)
3. "Робототехніка 2.0" (6-8 р.).
4. "Цікава географія" (8-12 р.).
7. "Наука і технологія" (8-10 р.).

III. Для дітей віком 10-16 років:
1. "Архітектура" (8-16 р.).
3. "Робототехніка 3.0" (10+ р.).


Програми викладання

Програми викладання

I. Для дітей віком 3-6 років

Курс «Перші відкриття» (3-4 роки)
Опис курсу. Курс призначений для наймолодших 3-річних винахідників, які роблять перші відкриття у пізнанні світу та перші спроби у створенні найпростіших конструкцій.
Заняття проводяться в ігровій формі, у супроводі інтерактивних презентацій, із широким використанням наочності. Разом з винахідливим майстром LEGO-чоловічком діти потрапляють у різні пригоди, допомагають героям казок, випробовують можливості сучасної техніки, створюють неповторні споруди.
Такий підхід робить процес засвоєння понять про колір, величину, форму предметів набагато простішим, стимулює розвиток фантазії та дарує дітям почуття радості від спроможності творити красу власноруч.
Навички та здібності, що розвиваються: розвиток сенсорики, уваги, пам’яті, дрібної моторики та мовлення, заохочення до спілкування з однолітками, оволодіння елементарними технічними прийомами конструювання.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступному курсі «Світ навколо»;
2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках Фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 3-4 роки;
Тривалість заняття: 45 хв;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально

Курс «Світ навколо» (4-5 років)
Опис курсу. Курс створено для 4-річних дітей, які активно пізнають світ, ставлять безмежну кількість питань і шукають на них відповіді.
На заняттях маленькі учні створюють яскраві моделі, досліджують їх, роблять висновки.
Досвідчений майстер LEGO-чоловічок є співучасником усіх пригод. На кожному занятті пропонує малятам повчальну історію, під час якої вони отримують нові знання та удосконалюють вміння с конструювання.
Проведення занять у супроводі інтерактивних презентацій сприяє унаочненню матеріалу, допомагає вмотивувати та зацікавити дітей, стимулює розвиток безмежної уяви та вияв позитивних емоцій.
Навички та здібності, що розвиваються: формування конструкторських вмінь, розвиток активного мовлення, пізнавальних та творчих здібностей, здатності до міркування, узагальнення, висловлювання своїх думок, заохочення до вирішення завдань логіко-математичного спрямування, виховання самостійності, наполегливості.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Винаходи людства» та «Підготовка до школи»;
2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках фестивалю ROBOTICА
Вік дітей: 4-5 років;
Тривалість заняття: 1 год;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Винаходи людства» (5-6 років)
Опис курсу. Цей курс розроблено для більш досвідчених 5-річних легомайстрів, що прагнуть дізнатись про технічні винаходи різних часів та їх вплив на розвиток людства, походження оточуючих нас речей, дослідити Космос, зберегти нашу планету зеленою та спробувати власні сили у створенні проекту міста майбутнього.
Конструюючи моделі на заняттях у студії, досліджуючи їх, вигадуючи творчі композиції, маленькі учні втілюють свої мрії, оскільки можуть відчути себе і космонавтом, і шукачем підводних скарбів, і захисником природи, і машиністом надшвидкісного електропоїзду.
Усі заняття проводяться у супроводі інтерактивних презентацій, які містять фото та відео матеріали, цікаві завдання та експерименти. Завдяки цьому діти вчаться розуміти основні закономірності облаштування всесвіту, стають більш самостійними та почувають себе справжніми винахідниками і творцями майбутнього.
Навички та здібності, що розвиваються: удосконалення конструкторських вмінь, розвиток усіх пізнавальних процесів – сприйняття, мислення, мовлення, уваги, пам’яті, уяви, просторового орієнтування, формування цілісного світогляду, вміння планувати свою роботу, визначати мету та досягати її, активізація творчості.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Юні інженери», «Підготовка до школи» та «Робототехніка 2.0;
2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 5-6 років;
Тривалість заняття: 1 год;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Юні інженери» (6-7 років)
Опис курсу. Курс занять «Юні інженери» призначений для дітей, що проявляють неабияку цікавість у пізнанні навколишнього світу і розумінні законів його існування. В основі курсу – знайомство дітей з різними видами рухів (обертальний, коливальний, поступальний) та роботою простих механізмів і передач руху, таких як: шестерня, колесо та вісь, блок, важіль, шківи та ремені, похила площина, зубчаста, ремінна, черв’ячна, рейкова передачі, кривошипний та храповий механізми.
Діти, досліджуючи роботу механізмів, з якими вони мають справу у повсякденному житті, відчують себе юними вченими, інженерами, винахідниками. На заняттях учні отримають перший дослід наукового підходу до досліджень, включаючи спостереження, осмислення, прогнозування, аналіз.
Навички та здібності, що розвиваються: дрібна моторика, розуміння основ механіки, технічна грамотність, технічний словниковий запас, вміння працювати в команді.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 6-7 років;
Тривалість заняття: 1 год 10 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 8 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Підготовка до школи» (5-7 років)
Опис курсу. Це розвивально-пізнавальний курс для майбутніх школяриків, що включає захопливі заняття з математики, логіки, комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма).
Усі заняття проходять у супроводі інтерактивних яскравих презентацій, кожна дитина працює з окремим набором деталей та зошитом для виконання практичних і домашніх завдань.
Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі та закріплюються на основі маніпуляцій зі створеними моделями.
Займаючись на курсі, діти зрозуміють закони облаштування всесвіту, відкриють таємниці шкільного приладдя, дослідять будову та природу Землі, потраплять у різні історичні часи, відчують себе справжніми науковцями, спробують себе у ролі фахівців різних професій.
Навички та здібності, що розвиваються: формування цілісного світогляду, розвиток зв’язного мовлення, збагачення словника, навчання читання, робота над граматичною правильністю мовлення, підготовка руки до письма, ознайомлення з математичними поняттями (кількість і лічба, геометричні фігури, величини та способи їх вимірювання, уявлення про простір і час), вправляння у розв’язанні прикладів і задач, розвиток логічних операцій мислення (систематизація, класифікація, порівняння, узагальнення), відповідальності, самостійності, вміння працювати у команді.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Робототехніка 2.0» та «Захоплива математика».
2. Вступ до Inventor School поза конкурсом.
3. Участь у конкурсних заходах від ТС «Винахідник».
4. Участь у виставці творчих робіт в рамках Фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: діти віком від 5 до 7 років, що вступатимуть у наступному році до школи;
Тривалість заняття: 1 год. 10 хв;
Частота занять: 2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6-8 дітей.

II. Для дітей віком 6-10 років

Курс «Захоплююча математика з LEGO» (1-2 класи)
Курс «Захоплююча математика з LEGO» 1 клас
Опис курсу. Основне завдання курсу – зацікавити дітей у вивченні математики, навчити шукати та пояснювати власні рішення, розвинути навички логічного мислення та аналізу. Для цього створено комплексний підхід у вивченні та засвоєнні нової інформації:
• Через пояснення вчителя, презентацію, коротке відео на тему уроку (аудіо і візуальне сприйняття)
• Виконання завдань, конструювання умови задачі та пошук розв’язків за допомогою деталей LEGO (сприйняття інформації через дотик). Це значно полегшує розуміння та збільшує об’єм засвоєного матеріалу.
• На деяких заняттях виконання завдань на ПК, в спеціально розробленому ПЗ (підключається уява та візуалізація), або виконання логічних завдань
Навички та здібності, що розвиваються: заняття сприяють розвитку дрібної моторики, використанню абстрактних та кількісних понять, аргументації, моделюванню за допомогою математики, розвитку логіки, послідовності
Перспективи для дитини: Можливість прийняти участь у виставці LEGO творчості на щорічному Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 6-7 років, 1 клас;
Тривалість заняття: 1 год 10 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: до 8 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Захоплююча математика з LEGO» 2 клас
Опис курсу. Логічне продовження курсу «Захоплююча математика. Рівень 1», що містить в собі ще більше цікавих задач, унікальних моделей та нестандартних рішень. Кожне завдання має логічну складову та не один підхід до розв’язання. Завдання курсу: орієнтувати дітей на виконання конкретних і в той же час складних математичних завдань за допомогою цеглинок LEGO, в якості матеріалу для рахування та моделювання
Навички та здібності, що розвиваються: дрібна моторика, розуміння завдання та робота з ним, аргументація розв’язку, застосування вже відомих фактів, моделювання за допомогою математики, розвиток чіткості, акуратності, вибір та застосування структур, пошук закономірності, розвиток логіки та послідовності.
Перспективи для дитини: Можливість прийняти участь у виставці LEGO творчості на щорічному Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 7-8 років, 2 клас;
Тривалість заняття: 1 год 10 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: до 8 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Робототехніка 2.0» (6-8 років)
Курс «Робототехніка 2.0. 1 рівень»
Опис курсу. «Робототехніка 2.0» - яскравий пізнавальний курс, що дає можливість поринути у захоплюючий світ роботів, наукові проекти, вивчати тваринний світ, дізнаватися про новітні технології та досліджувати космічний простір, конструюючи і програмуючи автономних роботів.
На кожному занятті діти використовують спеціальний набір комплектації ТС «Винахідник», що дозволяє сконструювати та запрограмувати автономного робота.
Навички та здібності, що розвиваються: протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Наші заняття сприяють розвитку мовлення, логічного та технічного мислення, вчать працювати в команді і знаходити спільну мову в колективі.
Перспективи для дитини:
• Участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки у категорії WeDo 2.0;
• Участь у виставці LEGO-творчості в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 6-7 років(1 клас);
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей(робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 2.0. 2 рівень»
Опис курсу. «Робототехніка 2.0» (рівень 2) – це логічне продовження курсу, що дає можливість поринути у захоплюючий світ роботів, наукові проекти, вивчати тваринний світ, дізнаватися про новітні технології та досліджувати космічний простір, конструюючи і програмуючи автономних роботів.
Тепер програмування власних роботів стало ще цікавішим та інтерактивнішим! «Робототехніка 2.0» рівень 2 відкриває нові можливості для наймолодших робототехніків, поєднавши конструювання улюблених роботів з програмуванням у всесвітньовідомому середовищі Scratch. За допомогою Scratch можна створювати свої власні історії, ігри, анімацію, та всі ці інновації поєднувати з конструюванням та програмуванням роботів. Scratch допомагає дітям вчитися мислити творчо, міркувати системно і працювати спільно - необхідні навички для успіху в XXI столітті.
Навички та здібності, що розвиваються: протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Наші заняття сприяють розвитку мовлення, логічного та технічного мислення, вчать працювати в команді і знаходити спільну мову в колективі.
Перспективи для дитини:
• Участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки у категорії WeDo 2.0;
• Участь у виставці LEGO-творчості в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 7-8 років (2 клас);
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Цікава географія» (8-12 років)
Опис курсу. Новий захоплюючий курс, що познайомить дітей з найцікавішими куточками нашої планети, їх географічними особливостями, історією відкриття; рослинним та тваринним світом; кліматом та ландшафтом; людьми, що там проживають, їх культурою, традиціями, сферою діяльності; визначними природніми та архітектурними пам'ятками та багато іншого.
Курс ідеально підійде:
• для тих дітей, які не люблять рахувати, розбиратися в роботі машин, щось досліджувати, але залюбки мріють, фантазують, весь час щось вигадують і творять;
• для тих дітей, хто не уявляє своє життя без відчайдушних пригод, нових знайомств, цікавих історій та захоплюючих подорожей;
• для тих, хто хоче познайомитися нашою планетою та її мешканцями ближче.
Навички та здібності, що розвиваються: дрібна моторика, робота з ПК, розвиток кругозору, географічної і туристичної грамотності, знайомство з різними народами та їх традиціями, способом життя, найвизначніші природні та рукотворні пам’ятки різних регіонів, національні герої та відомі люди різни країн.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 8-12 років;
Тривалість заняття: 1 год 45 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: до 8 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Наука і технологія» (8-10 років)
Курс «Наука та технологія 1 рівень» (8-9 років)
Опис курсу. «Наука та технологія» – курс, що дозволяє отримати базові знання з механіки у цікавій формі. Конструюючи та досліджуючи моделі, діти вивчають основні фізичні поняття та закони механіки. Кожне заняття - це як лабораторна робота з фізики, але з улюбленим конструктором LEGO, де, перш ніж провести експеримент та отримати результат, потрібно сконструювати власний прилад.
Навички та здібності, що розвиваються:
1. Робота з вимірювальними приладами;
2. Вміння використовувати переваги простих механізмів;
3. Знання принципів роботи простих механічних приладів та пристроїв.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 8-9 років;
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, один набір на дві дитини).

Курс «Наука та технологія 2 рівень» (9-10 років)
Опис курсу. «Наука та технологія (2-й рівень)» – курс, що дозволяє поглибити свої знання з основ фізики, отриманих на першому році навчання. На другому рівні навчання діти вивчають розділи «Пневматика» та «Відновлювальні джерела енергії». Кожне заняття - як лабораторна робота з фізики, але з улюбленим" конструктором LEGO, де, перш ніж провести експеримент та отримати результат, потрібно сконструювати власний прилад.
Навички та здібності, що розвиваються: Протягом курсу діти вивчають такі фізичні величини як: тиск, робота та енергія, потужність, сила струму, напруга, та знайомиться з одиницями їх вимірювання: бар, Па, Дж, Вт, А,В.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 9-10 років;
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, один набір на дві дитини).

III. Для дітей віком 10-16 років

Курс «Робототехніка 3.0» (10+ років)
Опис курсу. Перший рівень має на меті познайомити дітей з сучасним світом роботів, підвищити їх технічну грамотність та розширити світогляд. Основний акцент робиться на конструюванні роботів. Керування роботами відбувається за допомогою пульта дистанційного керування.
Учні аналізуватимуть зв`язок між призначенням і функціями різних роботів та їх конструкцією. Діти навчаться тому, як саме цілеспрямовано і обґрунтовано переходити від ідеї до проектування та побудови власного робота.
На кожному занятті діти будують нового робота і досліджують роботу вузлів, які в ньому використовуються. Вони дізнаються що таке сервомотор і мікропроцесор, диференціал і карданний вал, жорсткість конструкції і центр ваги, коефіцієнт тертя і питомий тиск, тощо. На уроці розглядаються приклади реальних роботів і аналізуються особливості їх роботи.
Навички та здібності, що розвиваються: Дрібна моторика, знання основ механіки, технічна грамотність, технічний словниковий запас, вміння працювати в команді.
Перспективи для дитини:
1. Можливість пройти навчання другому рівню Робототехніки;
2. Можливість прийняти участь в підготовці до Всесвітньої олімпіади з робототехніки.
Вік дітей: 10-16 років;
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).


Вартість навчання

Перше пробне заняття - 100 грн.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Тьюторство

Дистанційне навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Ранній розвиток

Методики/програми

Навчання у грі

Проектний підхід

Матеріальна база

Окрема будівля

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Робототехніка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Україна, Вишневе вул. Лесі Українки, 74В

+38(095)063-35-95

+38(067)473-50-50

http://vynahidnyk.org/vyshneve-lesi-ukrainky/

https://www.facebook.com/pg/vynahidnyk.vis...

Написати повідомлення

Події

Події