Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір, Центр дитячого розвитку

«Come&Comm» - комунікативний клуб для підлітків 11-15 років. Спілкування - провідна діяльність для підлітка. Через спілкування підлітки пізнають себе, самореалізуються, формують світогляд та свої цінності. Але саме під час спілкування підлітки стикаються з труднощами:
проблеми у спілкуванні через комплекси та страхи;
невпевненість у собі;
брак знань та досвіду.

Наша місія - допомогти підліткам навчитись ефективно комунікувати, долати внутрішні бар’єри та відчувати впевненість!

“Come&Comm” працює у кількох форматах:
Тренінгові модулі (сб) - 4 зустрічі по 3 години, об’єднані однією актуальною темою. Спільна тематика усіх модулів цього навчального року - “Підготовка до дорослішання”: говоримо про самоорганізацію, поведінку в екстрених ситуаціях, професійне самовизначення, стосунки та інше.
Завдання модулів - дати корисні знання та навички, підвищити рівень впевненості в собі.

Бесідний клуб - для “старожилів” клубу; більш глибокі філософські бесіди про особисте в форматі дискусій та діалогів, де немає правильних відповідей, а є роздуми та власні позиції. У Бесідному клубі тема пропонується одним з учасників та розвивається у процесі групового обговорення. Теми зустрічей можуть бути найрізноманітнішими: від існування душі до того, чому люди бачать сни. Зустрічі проводяться у формі дебатів та дискусій з професійними модераторами.
Завдання Бесідного клубу - розвивати мислення, уміння формувати власну думку та сприймати позиції інших.

Проектний клуб - реалізація конкретних проектів та навчання проектному менеджменту: командній роботі, плануванню, розподілу ролей, розрахуванню бюджету та іншому. Результат - організований під ключ захід\подія\проект (екскурсія в інше місто, свято, фестиваль, квест) для підлітків та їхніх батьків. Кожну команду супроводжує куратор, а до проведення майстер-класів долучаються успішні гості зі світу бізнесу.
Завдання Проектного клубу - навчити діяти, покроково реалізовувати задумане, бути відповідальним та працювати в команді.

Батьківський клуб - дружні зустрічі з батьками та бесіди на актуальні батьківські теми, майстер-класи та тренінги від психологів, нетворкінг.
Завдання Батьківського клубу - підвищення рівня впевненості батьків, набуття додаткових знань та навичок, які допомагають у спілкуванні з дітьми.

Участь в Комунікативному клубі для підлітків “Come&Comm”:
-додає підліткам впевненості в собі та власних силах;
-розвиває навички спілкування;
-розширює знання про себе та інших людей;
-допомагає подолати страхи та комплекси;
-соціалізує та примножує комунікативний досвід;
-надає можливість отримати зворотній зв’язок та підтримку від професійних тренерів.

Додатково наш Клуб пропонує такі послуги:
-тімбілдинг-курс для класів
-Групові тренінги на взаємодію, які допомагають відчути командний дух, згуртуватись, виявити та мінімізувати перешкоди у спілкуванні;
-походи та освітні поїздки
-Подорожі до інших міст, дослідницькі експедиції Києвом;
-проведення діагностики класу та соціометрії
-Експертна психологічна оцінка атмосфери у класі, виявлення проблем та перешкод у навчанні, спілкуванні, взаємодії між учнями та вчителями. Створення персональної стратегії розвитку для кожного учня та надання рекомендацій щодо взаємодії з класом;
-індивідуальні консультації для учнів, батьків та вчителів
-Психологічна допомога та підтримка для всіх учасників навчального процесу;
-табір на шкільних канікулах (Командна робота, навчання через взаємодію, визначення зон розвитку та побудова персональних траєкторій, багато спілкування та веселощів)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

ст.м. Тараса Шевченка, вул. Кирилівська 31В, оф.2 (ресурсний центр для підлітків "Чародім"); ст.м. Славутич, вул. Малоземельна 2 (школа Inderversal); с.м. КПІ, Тбілісський провулок 4/10 (центр сімейної освіти "Кітерра")

+380503430433

+380731772056

https://www.facebook.com/comeandcomm/?ref=...

Написати повідомлення

Події

Дописи
Події