Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Дорогі батьки, вас вітає Монтессорі дитячий садок "Middle Way"!

Наш садочок був створений люблячими мамами для своїх дітей. Ми завжди йшли по дорозі Монтессорі-освіти, використовуючи всі кращі досягнення педагогічної науки, створюючи освітній простір саморозвитку дітей в дидактично підготовленому середовищі.

Ми танцюємо, співаємо, проводимо турніри, ставимо спектаклі, а найголовніше - багато граємо, гуляємо, фантазуємо і придумуємо!

«Middle Way» - це будинок, в якому cім'єю живуть діти, батьки і педагоги разом здійснюючи свої мрії.

Наша Мета
Забезпечення середовища, умов та методів для розвитку збалансованої, гармонійної дитини з максимальним врахування її індивідуальності

Наші Принципи
Індивідуальний темп розвитку дитину
Забезпечення вільного вибору діяльності
М’які рамки
Допомога дитині в самостійному досягненні результату

Наші Цінності
Повага до маленької людини
Спілкування з дитиною «на рівних»
Психологічний комфорт дитини і педагога
Емпатичне ставлення, емоційний інтелект


Програми викладання

Група «Toddler» 1,5 – 2 роки
Опис: групу «Toddler» відвідують діти від 1,5 до 2 років. Одночасно з дітьми працює 3 педагоги та няня. У навчанні та вихованні робиться акцент на сенсорно-емоційному розвитку, навичках самообслуговування, приділяється особлива увага індивідуальному темпу розвитку кожної дитини.

Група «Middle» 3-4 роки
Опис: групу «Toddler» відвідують діти від 3 до 4 років. У навчанні та вихованні особлива увага приділяється соціалізації, комунікативним навичкам дитини. Активно насичується розвиваюче середовище інтелектуальним циклом, оскільки діти в цьому віці неймовірно допитливі та відкриті до нових знань.

Група «Preschool» 5-6 років
Опис: групу «Preschool» відвідують діти від 5 до 6 років. Особлива увага приділяється навчанню та підготовці до школи, зміцненню індивідуальної позиції і навичок командної роботи. Середовище насичене матеріалами з математики, мовлення, англійської мови, науки, природознавства.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Міні-садок

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Методики/програми

Марії Монтессорі

Матеріальна база

Окрема будівля

Дитячий майданчик

За містом

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Дефектолог

Дієтолог

Мови

Українська

Англійська

Російська

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Ирина

Что это было? Ужас. Ребёнок отказывается ходить. Узнала , что дети не доедали. Наказывают. Очень низкий уровень образования. Сделали для понтов каратэ, в садике!!!! Ребёнок начал драться (удары ногой). Зато физических нагрузок нет. Никто ни на что не реагирует. Ходят какие-то люди внутри садика, ругаются с родителями. Спрашиваешь: кто вы? Ответ: какая разница. Мне уже страшно за ребёнка. Он стал нервный. А нам раскатывают, что это «то скачек роста», «то кризис трёх лет». Не ведите сюда деток! Не тратьте деньги и время на это место. Мы переходим в другое место - разница колоссальная.


avatar

ІВ

Негативне ставлення до садочка. Ходити сюди почали з 2років. Присутній явний булінг до дітей, принизливе ставлення до батьків. Нульова реакція керівництва. Садочок по духу близький до радянського взірця. Нічого спільного з обіцянками на початку. Однозначно не рекомендую. Є кращі варіанти. Нижче відгук лишила працівник цього закладу.


Анна Ромза

До садочку ми завітали вперше весною минулого року. На той час Настюшці було 2,5 роки. Сподобалось все. Моя дочка дуже швидко адаптувався в колективі і з задоволенням ходила кожного разу. І тоді я зрозуміла, що тут я зможу залишити свою дівчинку на весь день, не переживаючи ні за що, адже викладачі дуже уважні до діток, індивідуально підходячи до кожної дитини. Організовані надзвичайно цікаві заняття. Дуже подобається те, що тут навчають дружити, ділитися, допомагати і поважати побажання і особистий простір кожної дитини окремо. Настюша ставала самостійнішою з кожним днем: в свої неповні три роки вона вже сама одягалася/роздягалася, прибирала за собою посуд, домопогала мені по дому (як могла:)). Не менш важливим для мене є змога особисто провести бесіду зі старшим викладачем стосовно твоєї дитини і отримати цінні поради щодо того як краще знайти підхід до свого чада. Рекомендую!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Києво-Святошинський р-н., с.Чайки, вул. М. Стельмаха, 18

+38067-447-42-95

+38068-220-10-09

http://middleway.kiev.ua/

https://www.facebook.com/sadok.middleway

Написати повідомлення

Карта


Події