Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

• 9-11 учнів
Навчання в невеликій групі дозволяє приділяти вдосталь часу індивідуальній роботі, але водночас і реалізовувати колективні проекти, вчитись командній взаємодії.
• Проекти
Вивчення різноманітних тем через проекти – цілісні окремі задачі, які можуть бути присвячені одній темі або поєднувати декілька дисциплін. По завершенні, зазвичай, маємо конкретний результат або продукт.
• Досвід і визначення
У всіх дисциплінах спираємось на принцип, що власний досвід має передувати впровадженню нового поняття. Спершу познайомити учнів з явищем, дозволити їм поспостерігати і самостійно пояснити його суть. І лише тоді назвати і скоригувати пояснення. Не починати з визначень.
• Сюжети з ігор
Завдання за мотивами дитячих ігор або зацікавлень дітям дуже подобаються, їх весело виконувати. Водночас є цікавий зворотній ефект: ті заняття, які дітям особливо сподобались – стають сюжетами для ігор.
• Бажання вчителів
Ми слідуємо не лише за інтересом дітей, але й за цікавістю дорослих. Якщо хтось відчуває бажання поділитись з дітьми чимось, навчити тому, що самого цікавить – реалізуємо. Незалежно від навчальної програми. І діти відчувають, і загоряються новим інтересом.
• Без оцінок
Намагаємось не зловживати штучною мотивацією – оцінками і рейтингами. Відгук про роботу не формальний – позначкою, а розлогий з висвітленням переваг і недоліків. Змагання не інструмент мотивації, а лише окремий тренінг.
• Неформатні предмети
Деякі види діяльності або сфери знань не охоплені шкільною програмою, або їхній розподіл в часі не відповідає запитам учнів. У дітей немає невчасних питань: «Ой, це ви ще тільки в 7-му класі будете вчити». Якщо питання виникає, на нього варто відповісти, бо інакше наступного разу інтерес буде слабшим. Головне обрати адекватний спосіб задоволення інтересу: пояснювати зрозумілими для дитини поняттями, дозволити поспостерігати, дослідити нове явище, розширювати картину світу поступово.
• Квести
Атестації та перевірки знань у цікавій формі пригоди, зазвичай в новому просторі – в місті або якомусь музеї.
• Вільний час
Навчання в БеркоШко триває 3 дні на тиждень. Решта часу – на власні захоплення, самостійну роботу, додаткові заняття, але найголовніше – на вільну гру і проживання дитинства.


Програми викладання

Дисципліни, що вивчаються у школі:
- Досліди
- Живий світ
- Земля
- Інформатика
- Кулінарія
- Людина
- Математика
- Мистецтва
- Міфологія
- Російська мова
- Руханки
- Теревені
- Українська мова
- English


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Хоумскулінг

Матеріальна база

Заклад домашнього типу

Мови

Українська

Англійська

Російська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Спорт

Йога

Бойові мистецтва

Творчість

Театр

Рукоділля

Інші сервіси

Набору нових учнів немає.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

http://berkoschool.kiev.ua/

https://www.facebook.com/berkoshko

Написати повідомлення

Події

Події