Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа Ukrainian Global School – сучасна школа з глобальним підходом до навчання.

Навчання відбувається за інноваційною програмою, що не має аналогів. Провідні методики та підходи, що показали високу ефективність у різних куточках світу, ми інтегрували у програму «Нова українська школа».

Ukrainian Global School – це сучасний освітній простір, устаткування школи за «останнім словом техніки», команда кращих педагогів забезпечують викладання останніх тренд-напрямків на високому рівні. І що не менш важливо – можливість переносити знання учнів у практичну площину. Головна мета нашої школи – дати кожній дитині всі необхідні інструменти для опановування нових навичок, створення власних креативних проектів, а в перспективі - реалізації унікального потенціалу кожного учня у будь-якому куточку світу.

Ми хочемо долучити до освіти наших учнів найкращих – глобальних спеціалістів, які насправді зможуть поділитись своїми неабиякими знаннями і розкрити потенціал кожного учня, що для нас, як для засновників школи глобальної освіти, дуже важливо.

Окрім стандартної програми, поглибленого вивчення математики, англійської, програмування і провідних технологій, ми не залишаємо поза увагою і творчо- креативний розвиток дітей. У Ukrainian GLOBAL School передбачені абсолютно різні напрямки додаткових секцій – від танців і міні-футболу до робототехніки та відеоблогінгу. Ми намагаємось охопити усі галузі, щоб розвивати дитину в різних напрямках. Учень має отримувати задоволення від навчального процесу, а приємним бонусом від цього – колосальний досвід і море знань.


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Адреса: Київ, пр-т. Лобановського, 6-б

+380(44)224-50-50

+380(97)224-50-50

http://globalschool.in.ua/

Написати повідомлення

Карта


Вакансії

Події