Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір, Школа

Поєднання якісної україномовної та англомовної програми визначає особливість Atlantic School. В середньому 50% складають україномовні предмети та 50% предмети, що викладаються англійською мовами.

Ми активно застосовуємо досвід успішних в освітній сфері країн – це Фінляндія, США, Польща, Нідерланди, країни Балтики. Всі ці країни об”єднує одна мета – навчання дитини має бути цікавим, сучасним та зрозумілим дитині. Іншими словами – знання засвоюються найоптимальніше, якщо дитина бере активну участь у навчальному процесі та якщо знання чітко розраховані на рівень сприйняття дитини з врахуванням індивідуальних потреб та особливостей.

У процесі розробки освітньої програми та презентації знань, ми керуємося методиками, які посилюють ефективність засвоєння знань. Ці методики охоплюють проектний та міждисциплінарний підхід, креативну складову, критичне мислення, моделювання знань та проектування їх у практичну площину.


Програми викладання


Українська програма формується за проектним підходом, який розкриває матеріал таким чином, щоб дитині було цікаво навчатися та отримувати нові знання. За кінцеві цілі кожного року маємо загальноосвітні стандарти, затвержені МОН України. В свою чергу ми створюємо предметне наповнення таким чином, щоб дитину зацікавити в отриманні знаннь та пізнанні світу. Адже такі предмети як математика, наука про природу, основи фізики та хіміі – є надзвичайно цікаві і ми всі змалечку вже зустрічаємо іх у повсякденному житті (гасимо соду, коли випікаємо; піднімається рівень води, коли сідаємо у ванну; вдягаємося і часом електризується одяг). Програма Atlantic School поєднує проектний підхід, критичне мислення, моделювання знань на практиці, для того, щоб змалечку дитина уміла знайти пояснення на безліч питань, які у неї з”являються вже з народження.

Щодня у діток є комбіновані заняття з математики і логіки, читання та письма, природознавства, які викладає класний керівник- вчитель початкових класів.

Англомовна програма
Основними предметами англомовної програми є Language arts, Math and Logic, Social studies, World around us (Geography), STEM.

Вільне володіння англійською мовою в умовах глобалізаційних процесів у світі на сьогодні є такою ж необхідністю для сучасної людини як і володіння комп’ютером чи керування авто. Тому наш заклад дає такі знання, щоб дитина здобула вільне володіння мовою та отримувала систематичне спілкування з носіями мови.

Англомовна програма впроваджується із задіянням стандартів американської освітньої системи (Common core standards). У процесі оволодівання мовою ми вивчаємо весь спектр знань – читаємо, робимо презентації та проекти, закріплюємо англійською матеріал, який дає українська програма. Діти вчаться читати, писати, спілкуватися та засвоювати математичні операції на рівні, наближеному до своїх ровесників у США. Ці предмети викладає носій мови та вчитель англійської мови.


Вартість навчання

16000 грн. - оплата на місячній основі включно із харчуванням та повним днем з 8.30 до 19.00 у Києві
20000 грн. - оплата на місячній основі включно із харчуванням та повним днем з 9.00 до 19.00 у філії у Козині


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Організація свят

Формат навчання

Підготовка до школи

Методики/програми

Технологія "Занурення"

"Школа майбутнього"

Навчання у грі

Проектний підхід

Матеріальна база

Окрема будівля

Спортзал

Дитячий майданчик

У місті

За містом

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Українська

Англійська

Французька

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Спорт

Шахи

Художня гімнастика

Бойові мистецтва

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Театр

Хореографія

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Бульварно-Кудрявська, 45

+380677581212

+380955741919

https://atlanticschool.org

https://www.facebook.com/atlanticschoolukr...

Написати повідомлення
Події