Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Єврейський культурний центр Solomonika - це затишний і гостинний будинок, де кожен, незалежно від віку, знайде собі заняття до душі, проведе час цікаво і з користю. Тут створені всі умови для багатогранного розвитку людини, а також для проведення сімейного дозвілля.

У невимушеній творчій атмосфері ви зможете по-справжньому відпочити, відновити свої сили і зарядитися позитивною енергією, познайомитися з цікавими людьми і зустріти нових друзів.

Діяльність Центру розділена на кілька напрямків.

- Калейдоскоп творчих студій Solomonika Arts дарує можливість цікаво провести час, самовиразитися і розкрити свій внутрішній потенціал.
- Спортивні та танцювальні студії Solomonika Active покликані допомогти всім бажаючим якомога довше зберігати здоров'я і молодість, завжди бути в формі і гарному настрої.
- Велику увагу ми приділяємо гармонійному розвитку дітей, адже до дітей в єврейській культурі особливо трепетне ставлення. Їм прищеплюють повагу і шану до старших, вони ростуть в атмосфері благополуччя і гармонії. Недарма єврейський підхід до виховання дітей відомий у всьому світі, а школи і дитячі сади користуються величезною популярністю.
- Кращі світові досягнення педагогіки і мудрість нашого народу по вихованню дітей втілені в Центрі розвитку дитини Solomonika Kids.
- Для бажаючих долучитися до древньої єврейської культури, дізнатися все про традиції та історію єврейського народу, працює безліч програм Jewish Education.
- Команда професійних викладачів, тренерів і психологів ЕКЦ Solomonika, завжди готова ділитися знаннями і досвідом, знаходячи індивідуальний підхід до кожного.
- Життя Центру насичене цікавими заходами, святами, концертами, зустрічами близьких по духу людей.

Ми щиро раді всім і готові відчинити свої двері перед кожним з Вас!

Solomonika - це велика дружна сім'я, частиною якої можете стати і Ви!

Приходьте вже сьогодні!


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Літній табір

Матеріальна база

У місті

Мови

Англійська

Творчість

Хореографія

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26

+38(056)717-71-32

+38(067)486-74-86

http://solomonika.dp.ua

Написати повідомлення

Карта


Події