Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

РОЗВИТОК ТА ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Турботу про Вашу дитину візьмуть в свої ласкаві руки фахівці високого рівня, які вміють знайти спільну мову з будь-якою дитиною

З Вашою дитиною будуть фахівці високого рівня, талановиті, позитивні, з повною віддачею справі і умінням знайти спільну мову з будь-якою дитиною.

Унікальний авторський квест допоможе Вашій дитині отримати в ігровій формі нові знання про навколишній світ, навчить вирішувати логічні завдання і працювати в команді!

Комфортні умови проживання та пребиваеніе на свіжому повітрі в екологічно чистому районі Харківської області сприятливо відіб'ється на здоров'я дитини.


Програми викладання

Унікальна програма особистісного і творчого розвитку дитини на свіжому повітрі з європейським комфортом!
НАШІ ЗАВДАННЯ
Основні завдання програми табору - це можливість для дитини стати впевненіше в собі і своїх силах, навчитися досягати поставлених цілей, креативно мислити, розвинути свій творчий потенціал і відмінно відпочити.

РОЗТАШУВАННЯ
Наш табір розташований на території елітної бази відпочинку "Малинівка" - в 50 км від Харкова (недалеко від Чугуєва) на березі мальовничої річки Сіверський Донець в сосновому лісі.

    
ПРОЖИВАННЯ
Діти розміщуються в Боксі будиночків по 4-5 людини з інструктором. Всі будиночки обладнані сучасними меблями, міні-кухнею, кондиціонером, плазмовим телевізором, санвузлом, душовою. На території є дитячий майданчик, волейбольний майданчик, мотузковий містечко, Wi-Fi; територія, що охороняється, цілодобове відеоспостереження, 3-х разове харчування.


Вартість навчання

7200 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 33

+38 099 179 31 72

http://babyland.kharkiv.ua/camp/


Карта


Події