Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Школа іноземних мов «Language Step» запрошує всіх охочих взяти участь у літньому англомовному таборі (English Summer School) у мальовничому смт Брюховичі на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (УГКЦ).

Англомовний літній табір – це соціальна ініціатива школи іноземних мов «Language Step» і Василіанського інституту філософсько-богословських студій, яка передбачає створення доступної можливості вивчення англійської мови для учнів та студентів.

На Вас чи Ваших дітей чекає дев’ять незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з першокласними викладачами та носіями мови із США, Великої Британії, Австралії та Канади. У навчальному процесі братимуть участь викладачі Українського католицького університету та брати й отці василіани! Спілкування упродовж всього навчання відбуватиметься лише англійською. Протягом дев’яти днів Ви чи Ваші діти забудете українську.

Батьки зможуть спостерігати онлайн за своїми чадами через фото- та відеозвіти на сайті школи іноземних мов «Language Step».


Програми викладання

У вартість 9-денного табору входить:

– доїзд (з Львова до Брюхович - З Брюхович до Львова).

– 3-разове харчування + фруктові столи.

– проживання у 2-3-х місних номерах з вигодами.

– Екскурсія «Подорож замками та монастирями Львівщини» або "Жовква та Крехівський монастир" (місце екскурсії може змінюватися).

– навчання (по 4 заняття щодня з англійської мови з найкращими викладачами та носіями мови) – унікальна методика, де задіяні всі аспекти мовлення людини: слуховий, зоровий, письмовий, вербальний. Навчання англійської через ігри.

– навчальні матеріали.

– відкриті лекції викладачів Українського католицького університету.

– кінозал – Video Club.

– розмовні клуби - Speaking Lesson.

– дозвілля (на вибір): настільний теніс, волейбол, походи в ліс, до озера, КВН-змагання, брейн-ринг, вечори пісні та поезії.

– навчальні та сувенірні подарунки.

– відео - та фотозйомка.

– страхівка.

– супровід лікаря.

Навчання

Основна мета літнього англомовного табору – навчання, тому щодня учасники матимуть по чотири заняття (80 хв) з англійської мови з перервою на обід!

Також буде виділений певний час для виконання самостійних занять. Все решту – відпочинок та спілкування з носіми мови!!!

Навчання проводитиметься за унікальною методикою, де будуть задіяні всі аспекти мовлення людини: слуховий, зоровий, письмовий, вербальний. Навчання відбуватиметься за програми та підручники видавництва OXFORD CAMBRIDGE і MACMILLAN.

Харчування

Передбачено 3-разове харчування + фруктові столи!

До основного харчування входять: перші та другі страви, салати, десерти, гарячі (чай, кава) чи холодні (соки-фреші, лимонад, мінеральна і солодкі води, компот) напої! Всі страви натуральні та свіжо приготовлені.

Також під час проведення заходів (прогулянок, “кемпів”) на природі: пік-ніки!

За програмою передбачено шведські фруктові столи під час заходів!


Вартість навчання

6600 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, проїзд Крива Липа 6, 2-й поверх

+38 032 297-03-00

+38 097 747-16-20

http://langstep.com.ua

https://www.facebook.com/language.step/


Події