Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» рад вітати у місті дитячих посмішок. Протягом двох тижнів школярі міста Горішні Плавні стали учасниками програми туру вихідного дня «Горизонтівська весна».

Атмосфера дитячих радощів створила умови за яких, всі без виключення отримали неймовірний позитивний, розваги та щире спілкування зі своїми однокласниками. Випускники початкової школи мали змогу підсумувати свої здобутки і урочисто привітати один одного із закінченням початкової школи.

Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» вдячний керівникам навчальних закладів, педагогічним колективам за співпрацю у вихованні майбутнього покоління нашого міста та реалізації виховних програм шляхом позашкільної роботи.


Програми викладання

Раді представити Вам розклад і тематику змін літа - 2017

Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» - це місце де кожен стає щасливішим. Місто дитячих посмішок, який дарує приємний і корисний відпочинок для Ваших дітей.

1 зміна - «КЛЮЧІ ДО УСПІХУ» 02.06 - 22.06

Якщо ваша дитина хоче бути серйозним маленьким підприємцем, навчитися планувати свій власний бюджет і власний час, бути медіаобразованним - то зміна «КЛЮЧІ ДО УСПІХУ» саме для нього, адже знайти ключі в світ дитинства і нетворкінгу - це і є формула успішності, яку ми будемо відкривати.

Лідерство і PR-менеджмент. Фінансова грамотність. Медіаосвіти. Нетворкінг. Активна ігрова діяльність, яка включає в себе поєднання ділової гри і розважально-творчого аспекту.

2 зміна - «ОСТРІВ ГЕРОЇВ» 24.06 - 14.07

Кожен мріє про пригоди, подорожі і захоплюючих випробуваннях. Якщо ваша дитина хоче зануритися в світ пригодницької гри і квестів - то зміна «Острів Героїв» реалізує це бажання. Кожен учасник зміни відчує себе справжнім учасником світу пригод, починаючи від скаутства і до азів туризму.

Пригодницька ігрова і навчальна діяльність - розвиваючі програми, квести, спортивні та туристичні ігри, розважальні проекти і пригодницькі заходи.

3 зміна - «КРАЇНА ФАНТАЗІЙ -« Задзеркаллі »16.07 - 05.08

СВІТ ФАНТАЗІЙ І ТВОРЧОСТІ - розважальна творча діяльність покликана розширити кругозір і творчо розкрити дитину в країні неймовірного Задзеркалля, прагнучи щодня до нових відкриттів. «Рольовий театр», «Країна казок», «Dance start-up», «Спортивне Задзеркаллі», «Чарівна кисть», «Кінокімерія», «Вокаліз», «Networking skills» - це короткий перелік ідейних програм зміни.

4 зміна - «СУЧАСНІ ОБРІЇ» 07.08 - 27.08

Кожна дитина створює свій світ майбутнього, переймаючи досвід сучасних відкриттів. Ця зміна саме для тих, хто хоче дізнатися про світ нових технологій і винаходів, бути сучасним, модним, духовно багатим.

Дитяча соціалізація. Ознайомлення і використання новинок в сучасному світі дитинства, відкриваючи «Нові Горизонти». Розвиток вольових якостей і практичних умінь необхідних в умовах сучасного світу.


Вартість навчання

3800 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Творчість

Рукоділля

Хореографія

Сервіси

Харчування

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Комсомольськ, вул. Героїв Дніпра, 40, Полтавська область

+38 (053)482-61-60

+38 (067) 532-93-96

http://my-gorizont.org/


Карта


Події